Каталог саджанцівХвойні рослини
Вибрані фільтри
Скинути всі фільтри
Форма
Cкинути фільтри
Висота
Cкинути фільтри
Показати всі

Як ми працюємо
Професійна упаковка!
Гарантія на якість посадматеріалу!
Оплата при отриманні!
Доставка в будь-яку точку України!
Ви можете зв'язатися з керівником
Зв'язатися з керівником
Вы можете проконсультуватися у біолога
Консультація біолога
Графік роботи
Пн-Пт з 09:30 до 18:00
Сб-Нд - вихідний
Замовлення з сайту приймаємо цілодобово і без вихідних
Китайський ялівець

Приймаємо замовлення на осінь 2017

Juniperus chinensis. Саджанці ялівцю китайського в асортименті

У садовій культурі поширені чагарники як зі сланкою, так і з колоновидною або пірамідальною формою крони. Гілки висхідні або розпростерті. Хвоя в залежності від сорту на молодих гілках частіше голковидна, а на верхніх гілках лусковидна. Забарвлення хвої різноманітне від золотисто-жовтої, іноді зеленої з різними відтінками до сріблясто-блакитної.

По данному фільтру товарів не знайдено
Китайський ялівець

У ландшафтному дизайні китайські ялівці використовують як для одиночних посадок, так і для створення алей та інших групових посадок, а карликові форми висаджують в альпінаріях і рокаріях. Для посадки вибирають сонячні місця, в іншому випадку рослина втрачає колір і свою декоративність. До родючості грунту ялівець невимогливий. Морозостійкість хороша. Однак у лютому-березні можливі сонячні опіки і пригорання хвої, тому рослини, особливо колоновидні форми, слід в цей період притіняти. Сухість повітря не сприятливо впливає на ріст рослин, тому в посушливий період вони потребують додаткового поливу і обприскуванні крони.

В умовах міста розвивається добре. Обрізку переносить добре. Розмножується відводками та напівздеревілими живцями. При насіннєвому розмноженні не завжди зберігається материнська форма.