Каталог саджанцівПлодові дерева
Вибрані фільтри
Скинути всі фільтри
Строк дозрівання
Cкинути фільтри
Показати всі

Як ми працюємо
Мінімальне замовлення від 250 грн
Професійна упаковка!
Гарантія на якість посадматеріалу!
Оплата при отриманні!
Доставка в будь-яку точку України!
Ви можете зв'язатися з керівником
Зв'язатися з керівником
Вы можете проконсультуватися у біолога
Консультація біолога
Графік роботи
Пн-Пт з 09:30 до 18:00
Сб-Нд - вихідний
Замовлення з сайту приймаємо цілодобово і без вихідних
Волоський горіх

Приймаємо замовлення на осінь 2017

Juglans regia. Саджанці волоського горіха в Україні

Волоський горіх - велике дерево сімейства Горіхові, з великою кроною, що виростає до 25 м. В дикому вигляді росте в Закавказзі, а також в Киргизії, Китаї, Індії, Малої Азії, Ірані, Греціі. Його складні листя розпускаються зазвичай в квітні-травні, одночасно з раздільнополими однодомними вітрозапилюваними квітками. Вибрати й купити саджанці волоського горіха в нашому інтернет-магазині.

Показано 1 - 1 позицій (усього позицій 1)
Волоський горіх Горіх скельний GreenMarket
  • Назва: Горіх скельний
  • Плiд, г: 2-3 г
  • Шкарлупа: товста
  • Вік саджанця: трирічний
  • Розмір посадкового матеріалу: 50-80 см
  • Упаковка: ПКС (в стрейч)
95.00 грн
Волоський горіх

Розмноження волоського горіха

Розмножується волоський горіх вегетативно і насіннєвим шляхом, а також відновлюється пньовой порослю. При розмноженні насінням починає плодоносити з 10-12 років. Порослеві екземпляри починають плодоносити вже на другий рік. Волоський горіх здатний досягти віку 300-400 років, зберігаючи здатність до плодоношення. Грунти любить потужні, багаті гумусом, помірно вологі і добре дреновані, краще карбонатні суглинки. Коренева система йде на глибину до 4 м і до 20 м в сторони. Добре переносить низькі температури, але великих морозів не витримує. Не любить тісноту і високе стояння грунтових вод. Сусідні дерева краще висаджувати не ближче 5 м.

Посадка саджанців волоського горіха

Саджанці волоського горіха чутливі до заморозків і погано приживаються при осінній посадці, тому краще висаджувати горіх навесні. Посадкова яма повинна на 20-30 см бути глибше коріння саджанця. Якщо грунт бідний, восени в посадкову яму вносять суміш грунту з торфом і перегноєм (1: 1: 1), а також суперфосфат, доломітове борошно, хлористий калій. Заправлену яму залишають на зиму. Для стимуляції розростання бічних коренів, на дно ямки кладеться лист поліетилену. При посадці бічні коріння розрівнюються горизонтально і присипаються родючим пухким грунтом так, щоб верхні корінці були на глибині 6-7 см. Коренева шийка повинна бути на рівні землі або вище. Після посадки поливають 1-2 відрами води, а після мульчують перегноєм, соломою або торфом.

Догляд за саджанцями волоського горіха

Молоді дерева поливають у весняно-літній період 2 рази в місяць, по 3 відра на 1 м кв. грунту (в посуху полив збільшується до 2-3 разів на тиждень). При досягненні деревом 4-метрової висоти, інтенсивність поливу зменшують. За вегетаційний період землю рихлять 2-3 рази на глибину 10 см, восени після листопаду прокопують на глибину до 20 см. Удобрюють волоський горіх навесні і восени. Навесні - азотні добрива, а восени - калійні і фосфорні. Молоді саджанці волоського горіха годі й підгодовувати перші 2 роки для стимуляції зміцнення кістяка.

Обрізка саджанців волоського горіха

Головна обрізка проводиться в річному віці, щоб допомогти горіху сформувати правильну крону. З усіх сильних пагонів вибирають той, який стане головним, а інші прищіпують. Подальша формуюча обрізка волоському горіху не потрібна. Засохлі пагони видаляють, починаючи з літа. Непотрібні гілки обрізають у 2 етапи: видаляється частина гілки і залишається сучок 7 см, на наступну весну видаляють підсохлий сучок, замазавши зріз садовим варом. Також проводиться проріджувальна обрізка для збільшення плодючості.

Шкідники і хвороби волоського горіха

Найбільш небезпечна поразка волоського горіха марсоніозом (бурою плямистістю). З шкідників небезпечні горіхова моль, американський білий метелик, яблунева і горіхова плодожерки, попелиці різних видів, горіховий бородавчастий кліщ.

Грецкий орех - Дерево на века!