Каталог саджанців
Каталог саджанців

Про нас

На сьогоднішній день GreenMarket – це інтернет-магазин, що гарантує якість всього асортименту товару, а також надає дбайливий сервіс для справжніх гурманів садівництва.

Кожного дня ми робимо кроки вперед у розвитку нашої справи. Ми зростаємо та окреслюємо для себе нові завдання у напрямку популяризації садівництва шляхом навчання та професійної допомоги. Ми відкрито ділимося своїми знаннями з тими, хто так само віддано захоплюється садівництвом. На сайті працює безкоштовна консультація від біолога, дендронома та агронома. Багато питань ми вже встигли освітлити на сторінках нашого Блогу. Корисна, а головне, практична інформація і науковий підхід представлені у простій для розуміння формі. Кожна рубрика була створена для того, щоб допомагати, навчати і надихати!

Все це відбувається завдяки невичерпній енергії людей, що працюють в компанії. Вони до кінця віддані своїй справі.

Микола Штепа
Директор
Кузнєцова Олена Анатоліївна
біолог, геоботанiк,
ландшафтний дизайнер
Гамаюнова
Світлана
Геннадіївна
Біолог
Юлія Стрілкова
Менеджер з
контролю якості
Вікторія Духницька
Менеджер
по роботі з клієнтами
Олена Юхно
Редактор блогу

Початком нашого шляху стала пристрасть до троянд. Вона і була тим зернятком, з якого виріс та процвітає GreenMarket. Ми пам’ятаємо, як ще п’ять років тому було надзвичайно важко знайти колекційні сорти троянд. Було і таке, що на ринках саджанці звичайної шипшини продавали як саджанці англійської троянди. Змінити такий стан садівничого ринку було нашою головною метою.

Після багатьох спроб та помилок, ми виробили 5 основних принципів нашої праці, якими користуємося і сьогодні:

  1. Елітні сортові троянди стали нашою візитною карткою. Вони вирощуються у власному розпліднику в Харківській області. Кількість сортів троянд постійно збільшуються і наближується до відмітки 500.
  2. Кожен новий сезон ми намагаємося розширити асортимент магазину і в інших напрямках: полуниця, виноград, плодові дерева, декоративні чагарники, хвойні рослини, багаторічники, цибулинні рослини, насіння та інші.
  3. Ми підвищуємо якість свого товару шляхом перевірки його у біологів та агрономів.
  4. Ми ретельно пакуємо кожне відправлення, а коріння саджанців обробляємо гідрогелем. Це дозволяє знизити ризики псування саджанців до мінімуму і забезпечити потрібний запас часу, доки рослини прямують до свого нового власника-садівника. У разі, якщо ви не будете задоволенні якістю саджанця, ми замінимо рослину, або ж компенсуємо його вартість.
  5. Обслуговуванню ми приділяємо дуже багато уваги. Це особлива цінність нашої роботи. Для нас надзвичайно важливо бути не просто продавцем якісного посадкового матеріалу, але й вашим помічником, радником, професійним консультантом. Ми супроводжуємо ваш заказ починаючи із замовлення рослини і доки вона не укоріниться на вашій ділянці. Додатково був створений відділ контролю якості. Він із задоволенням та особливою уважністю приймає до уваги усі ваші зауваження та побажання. Ми завжди готові йти на зустріч своїм клієнтам.