Каталог саджанцівСаджанці трояндАнглійські
Каталог саджанців

Троянда Abraham Darby

Вартість:
120.00 грн
+
Код товару 000130
Назва Abraham Darby
Назва українська Троянда Абрахам Дарбі
Оригінатор Austin, Великобританія, 1985
В/Ш куща 120-150 / 100 см
Колір квітки рожево-абрикосовий
Розмір квітки 15 см
Аромат сильний
Форма квітки ажурно-ностальгічна
Стійкість до хвороб хороша (++)
Морозостійкість USDA: П'ята зона
Вік саджанця дворічний
Розмір посадкового матеріалу ? 10-30 см
Упаковка ? Прикрита коренева система (ПКС)
  • Опис
  • Відгуки
  • Запитання

Abraham Darby ® (AUScot) (Абрахам Дарбі) Austin 1985

Одна з кращих абрикосових троянд Девіда Остіна. На відміну від інших сортів Остіна, батьки сучасні троянди. Квітки класичної старовинної троянди, чашоподібної форми. Великі жовті бутони розкриваються в чашовидні персикові квіти з рожевими, золотавими і мідними тонами пелюсток. Квіти мідно-абрикосового кольору в центрі, до краю квітки пелюстки стають більш рожевими до кінця цвітіння можуть вигоряти до ніжно-рожевих. У спекотну погоду яскравіше абрикосовий тон, в прохолодну - рожевий. Квітки сорту одні з найбільших серед англійських троянди до 15 см в діаметрі, густомахрові, можуть в'янути під власною вагою. З'являються по одній на кінцях довгих пагонів, або частіше в невеликих кистях до 3 шт. Сорт зацвітає одним з перших і цвіте практично безперервно. Аромат дуже сильний, фруктовий, з ноткою полуниці, з домішкою аромату рожевого масла.

Кущ високий 120-150 см густий округлої форми. Листя рясне, блискуче. Квітки, форма куща і листя дуже пропорційні.

Стійкість до захворювань хороша (++). Сорт легкий в вирощуванні, витривалий до умов зростання. Стійкість до дощу хороша.

Ідеальною трояндою для центру клумби. Добре виглядає в групах на задньому плані миксбордера. Може вирощуватися як шраб або невелика в'юнка троянда.

 
0 грн