Каталог

Троянда Alchymist

 
Передоплата: 20% від суми замовлення
 
Відправка буде здійснюватися у вересні-жовтні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки
Код товару:
 000032
Назва:
 Alchymist
Назва українська:
 Троянда Алхімік
Оригінатор:
 Kordes, Німеччина, 1956
В/Ш куща:
 250 / 200 см
Колір квітки:
 помаранчево-рожевий
Розмір квітки:
 10-11 см
Аромат:
 легкий
Форма квітки:
 ажурно-ностальгічна
Стійкість до хвороб:
 до борошнистої роси (++), до чорної плямистості (+)
Морозостійкість:
 USDA: П'ята зона
Вік саджанця:
 дворічний
Розмір посадкового матеріалу ?:
 10-30 см
Упаковка ?:
 Прикрита коренева система (ПКС)

 

Alchymist (Алхімік) Kordes 1956 Плетисті троянди

Назва Алхімік в Alchymist пов'язано з мінливим забарвленням цієї троянди - при певних погодних умовах колір стає насичено-золотисто-жовтим. Колір постійно змінюється в залежність від погодних умов. Зазвичай зовнішні пелюстки жовті, а внутрішні - рожеві, що створює загальне враження абрикосового кольору. З часом, жовті частини вигорають, а рожеві стають більш насиченими, особливо в спекотну погоду. Хоча це сучасна троянда, Alchymist нагадує старовинні троянди своїми розкішними квартированими квітками. Квітки довго тримаються на кущі. Квітки на початку чашовидні, густомахрові, потім пелюстки відгинаються донизу, і квітка стає розеткоподібною. Квітки великі 10-11 см в діаметрі. Цвіте звичайно китицями по 3-7 квіток, дуже тривало, але одноразово. Це один з найкрасивіших одноразово-квітучих клаймберів. Квіти дуже ароматні.

Висота куща до 3,5 м, ширина 2,5 м. Кущ сильний, прямостоячий, дуже колючий, іноді неохайний. Виносить півтінь і бідні ґрунти. Листя яскраво-зелене, блискуче, яке з віком темніє. Підходить для затінених ділянок.

Стійкість до борошнистої роси хороша (++), чорної плямистості (+). Як і всі гібриди Кордеса, володіє значною зимостійкістю. Зимостійкість USDA: П'ята зона.

Хоча формально троянду відносять до шрабів. Alchymist однаково гарний і як кущ, і як плетистая троянда. Якщо троянду вирощують на опорі, необхідно направляти пагони поки вони молоді, адже пізніше вони стануть жорсткими і їх складно буде підв'язати в потрібному напрямку. Можна також вирощувати як шраб. Рослина Alchymist, посаджена солитерно на газоні, де її дугоподібні пагони можуть спадати природним шляхом - дуже гарне видовище! Якщо ви не хочете виділяти багато місця одноразово-квітучій троянді, пустіть її по стіні або огорожі. Вона також, чудово виглядає на задньому плані міксбордера або в групі чагарників. Добре підходить для шпалери або невисокого обеліска.