Каталог

Астільба - саджанці найкращої якості

Рослина з тривалим періодом цвітіння астільба, купити в Україні яку можна в інтернет-магазині ГрінМаркет, є популярним при створенні сучасних ландшафтних дизайнів.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Астільба Астільба Арендса Weiss Gloria Астільба Вайс Глорія GreenMarket
Акція
 • Код товару: 003834
 • Назва: Weiss Gloria
 • Назва українська: Астільба Вайс Глорія
 • Висота: 80 см
 • Час цвітіння: липень
 • Колір квітки: біла
 • Вік саджанця: однорічний
Астільба

Астильба, ціна якої в інтернет магазині приємно дивує, цвіте пишно і рясно навіть в умовах півтіні. Розлогий кущ з ажурними листками зберігає свою витончену декоративність протягом усього садового сезону.

Особливості багатолітника

Астильба – рослина, яка відноситься до трав'янистих представників флори сімейства камінняломкових. Природне місце зростання – Японія, Азія і Північна Америка. Багаторічний кущ представлений більш 40 видами і 400 сортами. В каталозі ГрінМаркет представлені витривалі і акліматизовані різновиди. Астильба (купити Дніпропетровськ та інші міста України можуть рослина з адресною доставкою), порадує тривалим цвітінням з початку і до кінця літа.

Найпопулярнішими видами є:

 • Anita Pfeifer – трав'яниста рослина, висотою 45-70 см. Зацвітає культура лососева-рожевими волотю в середині літа. Астильба в саду вирощується в тіні, не вимагає спеціального догляду.
 • Etna – вишуканий кущ, висотою до 80 см. Темно-червоні квітки, зібрані в волоті, порадують своєю шляхетністю в середині-кінці літа. Астильба, купити Харків яку може за оптимальною ціною, вважає за краще пухкий, поживний грунт, затінені зони.
 • Visions in Pink – багаторічна рослина висотою до 80 см з красивими рожевими квітками. Суцвіття розпускаються у всій красі в кінці літа і радують око протягом 30 днів. Астильба, ціна якої приємно дивує в інтернет-магазині ГрінМаркет, полюбляє вологий грунт і півтінь.

Астильба, види якої підкорюють з першого погляду, є справжньою окрасою саду. Зовнішній вигляд культури залишається декоративним на весь період розвитку.

Посадка трав'янистої багаторічників

Від обраного місця і способу посадки залежить як швидко багаторічна квітка астільба вкорениться і набере чинності. При групових посадках молоді екземпляри розміщують на відстані 30-50 см.

Алгоритм виконання садових робіт:

 • Вибрати місце в півтіні саду: астільба, опис якої представлено на сайті, болісно реагує на сонячні промені. На ділянках з близьким заляганням грунтових вод рослина розвивається найкраще.
 • Викопати посадкову яму, розміром на 10 см більше діаметру кореневої системи.
 • Приготувати пухкий, живильний субстрат.
 • Придбати здорове кореневище (в ГрінМаркет астільба купити в Україні можна повністю відповідає вимогам агротехніки).
 • Встановити саджанець в лунку і розправити коріння.
 • Присипати грунтом, полити відстояною водою.

Якщо на ділянці легкий ґрунт для збереження вологи в лунку рекомендується додавати гідрогель, що допомагає утримувати вологу. При посадці багаторічників необхідно пам'ятати: астільба в ландшафтному дизайні розкривається у всій красі тільки при культивації на вологому грунті.

Догляд за квітучої красунею

Астильбу купити Дніпропетровськ та інші міста України можуть в кілька кліків. Рослина віддає перевагу вологі. Її необхідно поливати якнайчастіше: при сухості грунту рослина швидко втрачає свою декоративність. При вирощуванні астильби в саду необхідно врахувати: багаторічна рослина стійко переносить зимові морози, але болісно реагує на весняні перепади температури. Мінімізувати ризики допоможе укриття кореневища ялиновим гіллям.

Продовжити цвітіння і зберегти декоративність допоможе внесення мінеральних комплексів. Астильбу купити Харків може з адресною доставкою поштою, з вдячністю відгукується на внесення азоту навесні і фосфорно-калійних складів влітку і восени. Астильба, види якої підкорюють своєю вишуканістю, не вимагає частих пересадок. Процедуру проводять раз в 4-6 років.

Використання в ландшафті

Рослина астільба відрізняється доброзичливістю з іншими представниками флори. Ажурні кущі чудово виглядають на тлі зелених декоративних рослин. Астільба, опис якої дозволяє безпомилково визначити найкраще місце для вирощування, ефектно прикрасить тінистий міксбордер, схили кам'янистої гірки, рабатку і берег штучної водойми.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців