Каталог

Азіміна - саджанці від інтернет-магазину ГрінМаркет

Якщо хочете придбати екзотичну рослину зі смачними і корисними плодами, тоді зверніть увагу на азіміни, купити в Україні яку можна за прийнятною ціною в інтернет-магазин GreenMarket.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Азіміна Азіміна Прима 1216 Азіміна Прима 1216 GreenMarket
Немає в наявності
Азіміна

При бажанні вирощувати екзотичні культури на своїй ділянці, можна вибрати азіміни. Проста в догляді культура може стати декоративним доповненням ділянки.

Азіміна дерево – опис

Азіміна дерево (бананове) – листопадне дерево в дикій природі виростає до 5 м, а сортові рослини не більше 3 м. Має пірамідальну широко крислату крону з рівним стовбуром, вкритим гладкою корою сірого відтінку. Листя глянцеві і жорсткі мають форму подовженого еліпса з загостреними кінцями, довжиною до 20 см. Вони розпускаються в кінці весни після того, як рослина відцвіте.

Цікавить, як цвіте бананове дерево – тоді потрібно знати, що квітки досягають 6 см в діаметрі і дуже декоративні. Вони знаходяться в пазухах торішнього листя і мають по три зовнішніх і внутрішніх пелюстки різного насиченого кольору від червоного до винного. Листочки кольору складаються з добре помітних прожилок. З одного бутона утворюється до 5, а то і 9 плодів, чимось схожих на банани, довжиною до 15 см і масою до 0,35 кг. М'якоть кремоподібна і дуже солодка, за смаком чимось схожа з заварним кремом.

Купити бананове дерево в Україні пропонує інтернет магазин, зробивши замовлення на сайті з доставкою поштою в усі регіони.

Різноманітність азіміни

На сьогоднішній день відомо виведених понад 60 сортів азіміни, купити саджанці в Україні можна в інтернет магазині ГрінМаркет. Сорти відрізняються за розмірами плода і насіння, а також за термінами дозрівання. Найбільш популярні сорти:

 • «Дейвіс» і «Тейлор» – дрібні плоди з жовтою м'якоттю;
 • «Оверліз» і «Проліфік» – жовті плоди великого розміру;
 • «Мітчелл» і «Прима 1216» – середнього розміру плоди із золотистою м'якоттю.

Для отримання смачних і дуже солодких плодів азіміни, вирощування в Україні краще проводити ранніх сортів.

Як посадити бананове дерево?

Для отримання незвичайних і смачних плодів необхідно знати кілька простих правил. Перш за все, потрібно пам'ятати, що пересадку азіміна переносить дуже болісно і, щоб зменшити отриманий стрес, висаджувати культуру краще методом перевалки без пошкодження земляного кома.

 1. Місце для посадки вибирають без сильних вітрів, сонячне або з розсіяним світлом.
 2. Грунт краще брати легкий, з хорошим проникненням вологи, слабокислий. Висадку рослини проводять навесні.
 3. Яму готують завчасно, розкладають дренажний шар з битої червоної цегли або керамзиту. Верхній шар знятого грунту перемішують з перегноєм або компостом і додають золу або суперфосфат.
 4. У центрі роблять гірку з поглибленням, куди встановлюють саджанець, витягнутий з контейнера, під кутом 45° для отримання додаткових коренів.
 5. Яму акуратно закидають землею, роблять лунку і добре проливають водою. Для збереження вологи розкладають мульчу з торфу або перегною.

Догляд за азіміни, саджанці купити якої в асортименті пропонує інтернет магазин, не є трудомістким процесом, якщо виконувати потрібні процедури:

 1. Молоді саджанці кілька років потрібно притіняти від прямих сонячних променів.
 2. Полив проводити регулярно – грунт повинен бути вологим, але не перезволожений. Грунт необхідно підтримувати в пухкому стані, виполювати бур'яни і розкладати мульчу.
 3. Рослина добре відгукується на підживлення з використанням мінеральних добрив, в складі яких багато азоту і фосфору, а також органіки. Вносити їх можна з поливом щотижня.
 4. Ранньою весною рекомендована санітарна а з видаленням поламаних, сухих і ростуть всередину гілок.
 5. Холодостійка азіміна трехлопастная, вирощування якої можна проводити без укриття, витримує морози до -29°С.

Азіміни трилобіт купити в Україні дуже просто, потрібно просто оформити замовлення на сайті інтернет магазину GreenMarket.

Хвороби і шкідники азіміни

Від надмірного поливу азіміна може страждати кореневою гниллю. При вирощуванні в приміщенні, рослину потрібно пересадити, добре при цьому помити коріння, видаливши підгнилі ділянки. У профілактичних цілях азіміни дерево зрідка потрібно поливати слабким розчином марганцівки.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців