Каталог саджанцівКрупноміриДекоративні дерева
Каталог саджанців

Багряник японський, 200-225 см

Вартість:
6150.00 грн
+
Відправка крупномірів виконується протягом 5 днів
Усі крупноміри з закритою кореневою системою і можуть висаджуватися протягом усього року
Код товару 011213
Назва Cercidiphyllum japonicum
Назва українська Багряник японський
Висота 10-12 м
Час цвітіння квітень
Колір квітки рожевий
Колір зелений
Вік саджанця від 5 років
Розмір посадкового матеріалу 200-225 см
Упаковка ? С30
Країна виробник Україна
  • Опис
  • Відгуки
  • Запитання

Багряник японський (круглолисник) - екзотичне листопадне, багатостовбурне дерево родом з лісів Японії. У себе на батьківщині досягає висоти до 30 м, у нас зазвичай не вище 10 м, крона широка пірамідальна. Своєю популярністю зобов'язане оригінальному забарвлення округлого листя. Навесні листочки виділяються на тлі інших рослин рожевим відтінком, а в осінню пору дерево одягається в «багрець і золото» і також виглядає дуже декоративно. Крім того, в цей час, перед листопадом, дерево видає приємний солодкий аромат, що нагадує аромат ванілі. Влітку забарвлення листя синьо-зелене зверху і сизе знизу, а червонуваті прожилки роблять лист оригінальним і красивим.

Цвіте дрібними непоказними квітками до розпускання листя.

Для успішного зростання багряника потрібен родючий грунт і висока вологість. У спеку він чуйний до дощування по кроні. Місце для посадки потрібно вибирати сонячне, хоча і невелика півтінь прийнятна.

Купити багряник японський можна на нашому сайті за доступними цінами. Ми впевнені, що ця рослина стане відмінним доповненням вашого затишного саду.

 
0 грн