Каталог саджанцівДекоративні кущі
Каталог саджанців
Бирючина

Саджанці бирючини в асортименті

Бирючина - листопадний кущ, але слугує відмінною основою для топіарного мистецтва. Вона має справжнє розмаїття видів і форм та дозволяє втілювати достатньо масштабні та складні рішення в ландшафтному дизайні. Різні її види можуть досягати 5 метрів у висоту та можуть формуватися не тільки у вигляді звичного рівного паркану, але й у вигляді складних фігур на дротовому каркасі. З весни до осені багаточисельні пагони бирючини рясно покриті простими, цупкими листочками. В червні на кінцях пагонів розквітають запашні суцвіття, з яких до осені формуються декоративні грони чорних ягід. Вони можуть зберегтися на кущеві на всю зиму, мальовничо виглядаючи над запорошеним снігом кущем. Рослина дуже швидкоросла, здатна за декілька років перевтілитися в густу, рівномірну та високу живу стіну, поділити сад на зони, або прикрити неприглядні частини забудов.

Ви можете обрати та придбати саджанці бирючини в інтернет-магазині GreenMarket.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
 • Код товару: 005067
 • Назва: Ligustrum vulgare
 • Назва українська: Бирючина звичайна
 • В/Ш куща: 3 / 2 м
 • Час цвітіння: червень-липень
 • Колір квітки: білий
 • Колір: темно-зелений
78.00 грн
 • Код товару: 006131
 • Назва: Aureum
 • Назва українська: Бирючина овальнолиста Золотиста
 • В/Ш куща: 1 / 0,8 м
 • Час цвітіння: червень-липень
 • Колір квітки: білий
 • Колір: зелена з золотисто-жовтою облямівкою
79.00 грн
Бирючина

Види бирючини

Рід бирючини включає в себе не один десяток видів, завдяки чому Ви зможете знайти найбільш придатний до ваших умов вид. Зазвичай, бирючина звичайна є морозостійкою рослиною, також найпоширеніші її види газо- і засухостійкі. Ці види давно вирощуються в культурі і в наших умовах вже добре акліматизовані. Отже Вам не варто хвилюватися, щодо стійкості цих рослин.

Бирючина посадка і догляд

Бирючина не має якихось особливих вимог до вирощування, тому посадка бирючини не завдасть Вам великого клопоту. Вона мириться з будь-яким ґрунтом, навіть вапняковими та засоленими. Тож Ви з легкістю зможете створити живопліт з бирючини, не витрачаючи часу і сил на підготовку ґрунту. Вона однаково швидко нарощує вегетативну масу як в напівзатінку, так і на відкритому просторі на сонці. Лише деякі з її видів потребують укриття або зимівлі в приміщенні з температурою біля 10 градусів Цельсія. Ті саджанці бирючини, що представлені у нашому магазині, відмінно зимують без будь-яких втрат. Ми гарантуємо якість усього посадкового матеріалу, що є на сайті.

Використання саджанців бирючини в ландшафтному дизайні

Бирючина в своїй природній формі відмінно вписується в групи з інших декоративних кущів і хвойних груп. Також вона добре себе почуває серед дорослих дерев, справляючись з затінком, який вони створюють. Таку рослину, як бирючина, купити бажають безліч садівників. З неї створюють широкі та високі «живі стіни», надають форму геометричних або інших фігур, досягаючи максимальної схожості. Рослина досить слухняна в стрижці та формуванні. Складні, вже сформовані фігури варто розміщувати як солітер на рівній поверхні газону. Гарною прикрасою Вашого саду буде бирючина, огорожа з якої неодмінно приверне увагу ваших відвідувачів.

Чи варто куштувати ягоди на смак?

Чарівлива бирючина, купити саджанці якої Ви можете у нас, неодмінно стане гарним доповненням вашого подвір’я чи саду. Та слід пам’ятати, що ягоди її є отруйними і в саду виконують лише декоративну функцію. Про це варто знати дітям! Також ваш сад прикрасять кущі барбарису, які Ви можете придбати у нашому магазині.

0 грн