Каталог
Акція

Троянда Bolchoi

 115 грн 
80 грн
 
Передоплата: 20% від суми замовлення
 
Відправка буде здійснюватися у вересні-жовтні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки
Код товару:
 000979
Назва:
 Bolchoi
Назва українська:
 Троянда Великий Театр
Оригінатор:
 Meilland, Франція, 1996
В/Ш куща:
 90-100 / 75 см
Колір квітки:
 біколор, жовтий із червоною облямівкою
Розмір квітки:
 12-13 см
Аромат:
 сильний
Форма квітки:
 чашевидна
Стійкість до хвороб:
 хороша (++)
Морозостійкість:
 USDA: Шоста зона
Вік саджанця:
 дворічний
Розмір посадкового матеріалу ?:
 10-30 см
Упаковка ?:
 Прикрита коренева система (ПКС)

Bolchoi (MELzuzes, Madam Speaker) Meilland,1996.

Роза Bolchoi присвячується Великому театру. Це чудова сучасна троянда. Квітки з'являються по одному на сильних, довгих стеблах і майже не відрізняються за розміром. Бутон, келихоподібна, жовто-червоний. Bolchoi - це троянда, яка змінює колір у міру розпускання. Так, верхня сторона листя при розпусканні золотисто-жовта з красивою червоною окантовкою, а зовнішня сторона пелюсток золотисто-жовта. У міру цвітіння вони стають хвилястими та їх верхня сторона забарвлюється в темно-червоні тони, а нижні стають рожевими. Квітка великий 12-14 см в діаметрі, махровий близько 45 пелюсток.

Цвітіння відбувається майже безперервно, починаючи з червня, а квіти привертає увагу на всіх стадіях свого розпускання. Якщо додати, що у сорту прекрасний аромат, то на нього варто звернути увагу. Кущ заввишки 80-90 см і завширшки 80 див. Листя зелена, напівматова.

Стійкість: до захворювань висока ( ). Сорт досить морозостійкий USDA: Шоста зона. Сорт троянди Bolchoi може вирощуватися і як ландшафтна троянда, і для зрізання. За прекрасні показники в зростанні, красі квітки і запаху сорт удостоєний таких Світових нагород: золота медаль конкурсу троянд Рим (Італія), золота медаль конкурсу троянд Рельк (Бельгія), 1996, нагорода за аромат Австралійського національного конкурсу троянд, 1998.