Каталог

Троянда Bolchoi

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Bolchoi (MELzuzes, Madam Speaker) Meilland,1996.

Роза Bolchoi присвячується Великому театру. Це чудова сучасна троянда. Квітки з'являються по одному на сильних, довгих стеблах і майже не відрізняються за розміром. Бутон, келихоподібна, жовто-червоний. Bolchoi - це троянда, яка змінює колір у міру розпускання. Так, верхня сторона листя при розпусканні золотисто-жовта з красивою червоною окантовкою, а зовнішня сторона пелюсток золотисто-жовта. У міру цвітіння вони стають хвилястими та їх верхня сторона забарвлюється в темно-червоні тони, а нижні стають рожевими. Квітка великий 12-14 см в діаметрі, махровий близько 45 пелюсток.

Цвітіння відбувається майже безперервно, починаючи з червня, а квіти привертає увагу на всіх стадіях свого розпускання. Якщо додати, що у сорту прекрасний аромат, то на нього варто звернути увагу. Кущ заввишки 80-90 см і завширшки 80 див. Листя зелена, напівматова.

Стійкість: до захворювань висока ( ). Сорт досить морозостійкий USDA: Шоста зона. Сорт троянди Bolchoi може вирощуватися і як ландшафтна троянда, і для зрізання. За прекрасні показники в зростанні, красі квітки і запаху сорт удостоєний таких Світових нагород: золота медаль конкурсу троянд Рим (Італія), золота медаль конкурсу троянд Рельк (Бельгія), 1996, нагорода за аромат Австралійського національного конкурсу троянд, 1998.