Каталог

Бруннера - Найкращі сорти від ГрінМаркет

Для цінителів вишуканих бордюр і унікальних миксбордеров бруннера, купити яку можна в інтернет-магазині ГрінМаркет поштою, знайома дуже добре.

Бруннера

Багаторічна рослина бруннера відрізняється гарним зовнішнім виглядом, бездоганною декоративністю і простим відходом. Це ідеальний варіант для декору ділянки.

Особливості рослини

Природним місцем зростання культури є Мала Азія. Бруннера купити, в Україні яку в ГрінМаркет можна не виходячи з дому, відноситься до багаторічних рослин. Висота куща – 40 см, опушені пагони, шірокосердцевідной форми листя, дрібні блакитні квіти – лише деякі гідності культури.

Бруннера крупнолистна цвіте в квітні протягом 4-6 тижнів. При увазі та належному догляді кущі радує повторним осіннім цвітінням з меншою кількістю суцвіть. Завдяки інтенсивному росту молоді саджанці вже через 2-3 роки стають завидними заростями, що дозволяє висаджувати рослину в якості бордюр і для зонування ділянок.

Правила посадки

Бруннера, купити яку в інтернет магазині GreenMarket може кожен садівник поштою, вимагає правильної посадки. Алгоритм дій:

  • Визначити місце на ділянці: бруннера сибірська полюбляє півтінь і підвищену вологість.
  • Приготувати глинистий грунт.
  • Викопати лунку на 10 см більше ніж корінь.
  • Сформувати на дні горбок з приготованого складу.
  • Встановити саджанець.
  • Акуратно заповнити пустоти грунтом.
  • Залити водою.

При посадці біля водойми рослина прекрасно себе почуває і в сильну спеку, тому бруннеру купити в Україні може кожен, адже місць її культивації на ділянці безліч.

Догляд за кущами

Бруннера, сорти якої представлені в каталозі, вимагає спеціального догляду:

  • Бруннера крупнолистна залишається привабливою на весь період вегетації. Посадивши рослина в тіні, можна до самої осені спостерігати за декоративним кущем, не докладаючи зусиль в догляді. Все що необхідно кущам – поверхнева прополка, видалення бур'янів, полив.
  • Бруннера сибірська після цвітіння потребує стрижки. Зів'яли квітконоси і листя видаляють, даючи можливість розвиватися новій хвилі вегетації. Різновид не боїться бур'янів, не потребує поливуі і розпушуванню грунту.

Бруннера, фото якої представлені на сайті, в незалежності від сорту в спекотне літо потребує поливу.

Можливі неприємності

Рослина стійка до інфекцій. Дощове літо може спровокувати на квітці Бруннер розвиток плямистості та борошнистої роси. Для лікування грибка уражені листя видаляють, а кущ обприскують бордоською сумішшю або іншим комплексним фунгіцидом.

Частими гостями на кущах є тля і білокрилка. Для знищення колоній шкідників застосовують «Актеллік», «Фитоверм», «Конфідор».

Використання в ландшафтному дизайні

На садових ділянках є затемнені зони, а тому місць для вирощування квітки Бруннер предостатньо. Декоративні кущі вписуються в найвишуканіші, а часом і несподівані проекти. Бруннера сорти якої представлені в каталозі, використовується в залежності від різновиду. Крупнолистная застосовується при складанні миксбордеров, як декор бордюр і водойм. Сибірську висаджують в місцях підвищеної вологості, наприклад, біля штучних водойм.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців