Каталог саджанцівДекоративні кущі
Каталог саджанців
Буддлея

Саджані будлеї поштою

Будлея – декоративний кущ, який ще не дуже часто зустрічається в наших садах, але вже встиг привернути до себе увагу багатьох садоводів. Вона росте у вигляді розкидистого куща з витонченими та похиленими гілочками довжиною до 2 метрів. Кожний такий пагін, починаючи з червня і до кінця теплого сезону, прикрашений пишними суцвіттями, що нагадують бузок. Самі квіточки дуже маленькі, але мають дивовижний аромат та насичене забарвлення – фіолетове, рожеве, малинове, синє або кремове, з жовтими крапками посередині. Будлея серед садоводів отримала не офіційну назву – кущ для метеликів, оскільки упродовж усього літа вона для них найулюбленіше місце. Безліч кружляючих метеликів над квітами додають саду додаткової чарівності. Сьогодні виділяють велику кількість сортів, що відрізняються не тільки забарвленням квітів,розміром суцвіття, але й формою росту – від компактних до високорослих. Ви можете обрати і купити саджанці будлеї в інтернет-магазині GreenMarket.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
 • Код товару: 005070
 • Назва: White Profusion
 • Назва українська: Буддлея Давида Біла Імперія
 • В/Ш куща: 1,5 / 1,5 м
 • Час цвітіння: липень-вересень
 • Колір квітки: білий
 • Вік саджанця: дворічний
79.00 грн
 • Код товару: 005069
 • Назва: Buddleia davidii
 • Назва українська: Буддлея Давида бузкова
 • В/Ш куща: 2 / 2 м
 • Час цвітіння: липень-вересень
 • Колір квітки: бузковий
 • Вік саджанця: трирічний
95.00 грн
Буддлея

Будлея – сонячна красуня з півдня

У будлеї в силу свого південного походження дійсно теплолюбивий характер. Саме тому їй варто виділити найбільш сонячне місце в саду. До ґрунтів саджанці будлеї маловимогливі, умовно кажучи, підійдуть будь-які садові ґрунти за умови регулярних підкормок, наявність яких робить суцвіття більшим, а квіти яскравішими. Це посухостійка рослина, хоча наявність поливу різко збільшує тривалість життя кожного окремого суцвіття. При посадці будлеї, виділіть для неї достатньо простору для повноцінного розвитку. Прийнятною відстанню між окремими кущами буде біля двох метрів. В нашому каталозі Ви знайдете різноманітні саджанці будлеї, ціна яких більш, ніж сприятлива.

Догляд за саджанцями будлеї

Не дивлячись на ніжні пагони, які вимерзають уже при мінус десяти градусів Цельсія, кущ будлеї легко відновлюється. В умовах нашої зими, саджанці будлеї в Україні вирощують під легким органічним укриттям, вирізаючи всі пагони пізньою осінню низько над землею або, пригинаючи до землі та присипаючи ґрунтом, зберігають обрізані пагони на висоту біля 30-40 см. Вона розцвітає на пагонах поточного року, тому не дивлячись на пошкоджений взимку кущ, нові пагони з кореня обов’язково дадуть звичне щедре цвітіння з затримкою в термінах всього на пару тижнів.

Будлея в ландшафтному дизайні

Будлея в міксбортерах або групах краще сприймається як гарно квітучий багаторічник, аніж кущ. Тут він акомпанує своїм кольором і формою іншим багаторічникам. Має відмінний вигляд і в монопосадках із одного або декількох сортів на тлі газону або куліси з інших декоративних кущів. Відмінним компаньйоном вона стане трояндам та гортензії. Також будлея відмінно проявляє себе при посадці в вазони, прикрашаючи тераси та балкони.  

Як купити саджанці будлеї?

Бездоганні саджанці будлеї інтернет-магазин GreenMarket пропонує Вам придбати за найкращою ціною, оптом від п’яти штук. У нас діє гнучка система знижок. Ви будете приємно вражені якістю обслуговування та якістю посадкового матеріалу. Оформити замовлення можна, заповнивши форму на сайті, або ж просто зателефонувавши за одним із вказаних номерів. 

Буддлея Давида: лакомство для бабочек

0 грн