Каталог саджанцівДекоративні кущі
Каталог саджанців
Бузина

Замовити саджанці бузини з доставкою по Україні

Сьогодні повертається мода на давно відомі рослини наших широт. Однією з таких рослин, отримавши новий вигляд завдяки досягненням селекції, є бузина. Вона росте у вигляді високого куща, інколи набуває форми дерева, досягаючи 4-6 метрів. Пагони одягнені в велике, шикарне листя, що містить аромомасла та фітонциди та сягає довжини близько 30 см. З травня по липень кущі вкриті тарілкоподібним суцвіттям, діаметром до 20 см, що складається з маленьких жовтуватих та духмяних квіточок. За цим формуються грони з плодами, що чорніють до серпня. Завдячуючи селекції, з’являються все нові й нові форми та сорти з більш цікавим забарвленням листя, а також нестандартної форми росту.

Ви можете обрати та придбати саджанці бузини в інтернет-магазині GreenMarket.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
 • Код товару: 014843
 • Назва: Sambucus nigra
 • Назва українська: Бузина Блек б'юті
 • В/Ш куща: 3-5 / 2-4 м
 • Час цвітіння: червень-липень
 • Колір квітки: світло-рожевий
 • Вік саджанця: дворічний
89.00 грн
 • Код товару: 014844
 • Назва: Sambucus albovariegata
 • Назва українська: Бузина білооблямована
 • В/Ш куща: 3 / 1-1,5 м
 • Час цвітіння: травень
 • Колір квітки: жовтувато-білий
 • Вік саджанця: дворічний
85.00 грн
Бузина

Умови вирощування бузини

Бузина придатна для різних умов вирощування й деколи веде себе як бур’ян. Сортова бузина потребує виділення поживних та зволожених ґрунтів, на яких вона відзначається швидким ростом та стійким імунітетом. Особливих потреб до освітлення у неї немає, так як вона є тінестійкою рослиною, яка прекрасно зростає і на відкритому сонці. Зими вона переносить з мінімальними втратами, у випадку яких швидко відновлюється.

Як обрати форму росту для бузини?

Слід зауважити, що бузина, купити саджанці якої Ви зібралися найближчим часом, через свої швидкі темпи росту, буде потребувати регулярного обрізання. За допомогою обрізання, її можна формувати у вигляді розлогого куща, невисокого або штамбового дерева. Достатньо кардинальне обрізання проводиться восени та навесні, а інколи і в середині сезону. Непотрібні пагони вирізаються повністю, так як кожна стрижка стимулює появу нових.

Використання саджанців бузини у садовому дизайні

Дуже популярні саджанці бузини в Україні, і це зумовлено тим, що вона природно вписується в сади багатьох стилів. Більш рідним для неї все ж залишається сад прованс. Тут вона може виступати для маскування господарських споруд або компостних куп. Цікава бузина в якості солітера або в групі з іншими кущами і багаторічними рослинами. В нашому каталозі Ви знайдете різноманітні саджанці бузини, ціна на які Вас приємно здивує. 

Яка користь від бузини?

Всі частини рослини з давніх часів використовуються в народній медицині. Ягоди чорної бузини мають кисло-солодкий смак і можуть бути їстівними. Особливо цінні квіти цієї бузини, які мають складний склад з корисних речовин, що надають антибактеріальну дію. З них виготовляють відвари та настоянки для лікування ангіни, грипу та інших простудних захворювань. Квіти стануть гарною підтримкою імунітету, якщо додавати їх в чорний або трав’яний чай.

Найкращі саджанці бузини інтернет-магазин GreenMarket пропонує Вам придбати за найвигіднішою ціною. Ми відповідаємо за якість нашої продукції і впевнені, що у Вас залишаться лише приємні враження від співпраці з нами.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на жимолость, яка дуже гармонійно поєднується з бузиною.

0 грн