Каталог

Троянда Caribia

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Caribia НТ (сін.Harry Wheatcroft, Harry) (Кариби ЧГ) Wheatcroft & Sons, 1972 Чайно-гібридна троянда.

Ця троянда привертає до себе увагу. Сорт підходить для любителів незвичайних троянд. Є сортом від відомого сорту Piccadilly, у якого помаранчеві частини пелюсток поцятковані жовтими смугами і патьоками. Колірний контраст посилюється товстим пучком червоних тичинок в центрі. Пелюстки пофарбовані в жовтий колір з вивороту і в оранжево-червоний зверху. Крім того, оранжево-червона поверхня пелюсток покрита смужками. Квітки гарної форми, середньої величини, 8-10 см в діаметрі, махрові (28-30 пелюсток). Часто з'являються в кистях або по одній. Якщо видаляти зайві бутони, квітки виходять досить великими. Рясно цвіте повторно. Володіє легким ароматом.

Кущ гіллястий, сильний, середньої висоти 80-100 см, шириною 80 см, але може досягати 120 см в південних районах. Листя темно-зелене, блискуче, в молодості червоне.

Стійкість до борошнистої роси хороша (++). У вологу погоду чорна плямистість може стати проблемою (+), потрібна профілактична обробка. Досить морозостійкий сорт. Зона USDA: 5. Квіти дуже стійкі до дощу.

Добре виглядає в клумбах, на передньому плані миксбордера.