Каталог

Троянда Compassion

 
Передоплата: 20% від суми замовлення
 
Відправка буде здійснюватися у вересні-жовтні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки
Код товару:
 000042
Назва:
 Compassion
Назва українська:
 Троянда Компассія
Оригінатор:
 Harkness, Великобританія, 1972
В/Ш куща:
 200-300 / 200 см
Колір квітки:
 абрикосово-рожевий
Розмір квітки:
 12-13 см
Аромат:
 сильний
Форма квітки:
 бокаловидна
Стійкість до хвороб:
 висока (+++)
Морозостійкість:
 USDA: Шоста зона
Вік саджанця:
 дворічний
Розмір посадкового матеріалу ?:
 10-30 см
Упаковка ?:
 Прикрита коренева система (ПКС)

 

Compassion (син. Belle de Londres) (Композиція) Harkness, 1971 Плетисті троянди

Дуже популярна плетистая троянда. Бутони мають класичну форму  чайно-гібридної троянди, розкриваються в густомахрові квітки з хвилястими краями. Це суміш лососева-рожевого, абрикосового і оранжевого кольорів, верхня сторона пелюсток чистого рожевого кольору. Потім колір вигоряє. З'являються вони по одній або в кистях до 5 шт. Квітки лососеві, великі (12-13 см в діаметрі), округлі, махрові (45 пелюсток). Забарвлення змінюється залежно від тривалості світлового дня та інтенсивності сонячного випромінювання; чим довше і тепліше дні, тим виразніше проступають лососево-рожеві тони. Однак у повністю розкритих квіток пелюстки буріють і засихають на кущі. Квітки псуються дощем. Сорт дуже рясно цвіте, але через його прямостоячі, жорсткі пагони троянду складно формувати. Зацвітає раннім літом і рясно цвіте все літо і осінь. Це троянда з повторюваним цвітінням, для неї характерні дві сильно виражені хвилі цвітіння. Пік цвітіння - надзвичайно ефектне видовище, квітки покривають пагони знизу доверху. Вишуканий аромат, по-справжньому сильний, видяляє навіть одинична квітка.

Кущ дуже сильнорослий, прямостоячий, до 3,6 м у висоту і 2,4 м завширшки. Листя темне блискуче і служить хорошим фоном для квіток. Пагони колючі, гіллясті. Пагони трохи жорсткі, тому важливо почати працювати з ними в період, коли вони починають одревеснівати, але ще не стали жорсткими.

Стійкість до хвороб дуже висока (+++). Прекрасно росте в будь-яких умовах. Зимостійкість USDA: Шоста зона.

Підходить для маленьких садів. Ця троянда чудово виглядає при посадці біля стіни або огорожі. При сильної обрізці троянду можна використовувати як шраб. Ця троянда досить сильна, зростання її пагонів легко направляти. Чудово росте, при підтримці будь-якими опорами, але не слід висаджувати цю троянду у опор, звернених на північ. Знак ADR 1976