Каталог саджанців
Каталог саджанців
Декоративні кущі

Декоративні кущі, саджанці декоративних кущів з доставкою по Україні

Сучасну присадибну ділянку неможливо уявити без декоративних кущів. З них формуються живі огорожі, вони ефектно виглядають в одиночних посадках. Різноманітність кущів полягає і в красивому цвітінні, і в незвичайній листві, і в можливості стрижки крони. Цінуються і через свою невибагливість, в більшості своїй вони майже не вимагають догляду і рідко пошкоджуються шкідниками. 

Декоративні кущі

Шість англійських варіантів

Англійці налічують шість варіантів коли треба використовувати декоративні кущі для озеленення території у сучасних садах: як солітера, контейнерна посадка, бордюр з кущів, міксбордер, кам'яниста гірка, а також використання кущів як грунтопокривних рослин.

Кут зору

Висаджуючи саджанці декоративних кущів, і навіть тільки плануючи посадки, слід враховувати, що найкраще вони сприймаються, якщо розташовані на відстані в 1,5-3 рази більшому, ніж їх висота. Можна грати сприйняттям, підбиваючи доріжки то ближче до кущів, то далі від них, адже під різним кутом зору проступають різні нюанси. Кут зору показує ступінь віддаленості глядача від об'єкта. І дуже важливий секрет: сад з декоративних кущів - це найлегший у догляді квітучий сад.

Що треба знати про обрізку декоративних дерев та кущів

Декоративні квітучі кущі потрібно розміщувати на достатній відстані від будівель і одне від іншого, щоб потім не прийшлось регулярно обрізати крону. Але навіть при розумній відстані між декоративними рослинами їх прийдеться обрізати, щоб видалити засохлі гілки, стимулювати цвітіння або регулювати розмноження.

Композиції декоративних кущів

Декоративні садові кущі та декоративно-листяні кущі своїми квітками можуть радувати і навесні і протягом усього літа. Виберіть відповідні, і квіти у вашому саду ніколи не закінчаться.

Пейзажні композиції з дерев і кущів складаються за законами природи. Найбільш гармонійно виглядають контрастні композиції: високе і низьке (ліс і підлісок), пірамідальне і шаровидне (або розпростерте), золотисте і темно-зелене.

У ландшафтних композиціях використовуйте біліжовтірожевібузковічервоні сорта.

Де купити саджанці декоративних кущів

Декоративні кущі купити в Україні стало модно з тих самих часів, коли  отримало масовий розвиток такий напрямок, як ландшафтний дизайн. І якщо ще недавно купити саджанці декоративних кущів можна було  тільки через нечисленні розплідники рослин або, на свій страх і ризик, у приватників, то тепер все більшою популярністю користується продаж рослин через інтернет-магазини.

У той час як середньостатистичний магазин рослин не може похвалитися широким асортиментом, у нашому GreenMarket, де каталог декоративних кущів рясніє не тільки найбільш популярними саджанцями, але і сезонними новинками предостатньо.

Для того, щоб розсада гарантовано прижилася на Вашій ділянці, необхідно щоб до моменту продажу був витриманий необхідний адаптаційний період. Тому якщо ви замислюєтеся над тим, де декоративні кущі купити, поцікавтеся, в першу чергу, відгуками реальних покупців. Якщо магазин дорожить своєю репутацією, то не допустить реалізації саджанців сумнівної якості. Початківці садівники навіть не помічають, як невинне хобі перетворюється в серйозне захоплення на довгі роки, завдяки нашому інтернет-магазину GreenMarket, де декоративні кущі ціни, які відтепер доступні кожному.

Декоративні кустраники в ландшафтному дизайні: Фаворити осіннього саду - декоративні чагарники