Каталог
Каталог саджанців

Декоративні кущі, саджанці декоративних кущів з доставкою по Україні

Щоб змінити зовнішній вигляд саду і надати ділянці ексклюзивності, досить декоративні квітучі кущі купити в ГрінМаркет поштою.

Барбарис декоративний

Барбарис декоративний

Бруслина

Бруслина

Дейція

Дейція

Дерен

Дерен

Жимолость

Жимолость

Верба

Верба

Кальмія

Кальмія

Кампсис

Кампсис

Пузиреплодник

Пузиреплодник

Самшит

Самшит

Бузок

Бузок

Сніжноягідник

Сніжноягідник

Спірея

Спірея

Форзиція

Форзиція

Чубушник

Чубушник

Інщі кущі

Інщі кущі

Декоративні кущі

Різноманітність декоративних рослин, представлених в каталозі компанії, допоможе створити індивідуальний казковий ландшафтний дизайн.

Загальні відомості

Декоративні квітучі кущі, каталог яких в інтернет магазині ГрінМаркет вражає своєю різноманітністю, є невід'ємними елементами ландшафтного дизайну. Рослини дозволяють створити гармонію, підкреслити певні зони і приховати недоліки ділянки. Декоративні квітучі кущі як мазки на вишуканій картині, розбавляють клумби, розставляють акценти.

Залежно від масштабності ділянки, фантазії його власника і індивідуальних переваг садівника декоративні кущі купити Україна може для створення фону іншим культурам, для посадки живої огорожі, для одиночного вирощування. Представники флори вражають своїми кольорами і формами, тому зручніше підібрати і купити декоративні кущі поштою, не виходячи з дому.

Способи розміщення кущів

Головне завдання садівника при складанні ландшафтного дизайну – купити декоративні кущі в Україні, вирощування яких відповідає кліматичним особливостям регіону. В каталозі GreenMarket представлені до вибору рослини, які прекрасно розвиваються в усіх точках країни. Друге завдання, що виникає перед садівником - це розміщення культури на ділянці.

Основні правила вибору:

  • Сонцелюблячих представників варто вирощувати на відкритих ділянках, де відсутня тінь. При цьому тіньовитривалі культури висаджують в захищених від променів зонах. Неграмотний вибір місця призводить до зниження декоративності культури, а в особливо складних ситуаціях до її загибелі.
  • На маленьких ділянках недоречно висаджувати пишні екземпляри. Декоративні кущі в саду невеликого зростання стануть чудовою прикрасою зони і привернуть до себе погляди. Ялівець, форзиція – яскраві представники рослинного світу, створюють гармонію на ділянці.
  • Для створення живої огорожі варто купити декоративні кущі в інтернет магазині з щільною кроною.
  • Сформувати арку, красиво оплести альтанку допоможуть красиві декоративні кущі-ліани. Види плетистих культур можна підібрати за кольором і формам квітки.

Декоративні квітучі кущі, каталог яких в ГрінМаркете вражає своєю різноманітністю, можна індивідуально підібрати за розмірами рослини, окрасом і формою листя, а ще періодів цвітіння. Дивовижний рододендрон наповнить казковим ароматом всю округу навесні, гортензія і спірея порадують фарбами літом, барбарис і калина прикрасять ягодами в осінній період. Декоративні кущі купити Україна може і ті, які цілий рік залишаються привабливими. Вічнозелені самшит, бересклет, магнолія наповнять ділянку ніжністю і порадують око в зимову пору.

Купити декоративні кущі поштою можна через сайт GreenMarket. Посадити багаторічники рекомендується і з певною функціональністю: різновиди флори з шипами, які культивуються біля паркану, створять заслон від сторонніх поглядів і допоможуть запобігти проникненню на ділянку чужих тварин.

Загальні правила посадки та догляду

Купити декоративні кущі в Україні варто завчасно. До моменту посадки саджанці зберігаються в підвалі або підсобному приміщенні при температурі 5-10°С.

Для посадки декоративних багаторічних кущів необхідно:

  • визначити місце вирощування, відповідне потребам рослини;
  • викопати яму на 10-15 см більше кореневої системи;
  • приготувати поживний субстрат;
  • купити декоративні кущі в інтернет-магазині;
  • встановити саджанець в лунці і засипати коріння грунтом;
  • рясно полити рослини, поверхню грунту замульчувати.

Декоративні кущі, види яких представлені на сайті, не вимагають складного догляду. Рослинам необхідні своєчасний полив, внесення добрив, розпушування грунту, санітарна і формуюча обрізка.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців