Каталог саджанців
Каталог саджанців
Декоративні кущі

Декоративні кущі, саджанці декоративних кущів з доставкою по Україні

Щоб змінити зовнішній вигляд саду і надати ділянці ексклюзивності, досить декоративні квітучі кущі купити в ГрінМаркет поштою.

Декоративні кущі

Різноманітність декоративних рослин, представлених в каталозі компанії, допоможе створити індивідуальний казковий ландшафтний дизайн.

Загальні відомості

Декоративні квітучі кущі, каталог яких в інтернет магазині ГрінМаркет вражає своєю різноманітністю, є невід'ємними елементами ландшафтного дизайну. Рослини дозволяють створити гармонію, підкреслити певні зони і приховати недоліки ділянки. Декоративні квітучі кущі як мазки на вишуканій картині, розбавляють клумби, розставляють акценти.

Залежно від масштабності ділянки, фантазії його власника і індивідуальних переваг садівника декоративні кущі купити Україна може для створення фону іншим культурам, для посадки живої огорожі, для одиночного вирощування. Представники флори вражають своїми кольорами і формами, тому зручніше підібрати і купити декоративні кущі поштою, не виходячи з дому.

Способи розміщення кущів

Головне завдання садівника при складанні ландшафтного дизайну – купити декоративні кущі в Україні, вирощування яких відповідає кліматичним особливостям регіону. В каталозі GreenMarket представлені до вибору рослини, які прекрасно розвиваються в усіх точках країни. Друге завдання, що виникає перед садівником - це розміщення культури на ділянці.

Основні правила вибору:

  • Сонцелюблячих представників варто вирощувати на відкритих ділянках, де відсутня тінь. При цьому тіньовитривалі культури висаджують в захищених від променів зонах. Неграмотний вибір місця призводить до зниження декоративності культури, а в особливо складних ситуаціях до її загибелі.
  • На маленьких ділянках недоречно висаджувати пишні екземпляри. Декоративні кущі в саду невеликого зростання стануть чудовою прикрасою зони і привернуть до себе погляди. Ялівець, форзиція – яскраві представники рослинного світу, створюють гармонію на ділянці.
  • Для створення живої огорожі варто купити декоративні кущі в інтернет магазині з щільною кроною.
  • Сформувати арку, красиво оплести альтанку допоможуть красиві декоративні кущі-ліани. Види плетистих культур можна підібрати за кольором і формам квітки.

Декоративні квітучі кущі, каталог яких в ГрінМаркете вражає своєю різноманітністю, можна індивідуально підібрати за розмірами рослини, окрасом і формою листя, а ще періодів цвітіння. Дивовижний рододендрон наповнить казковим ароматом всю округу навесні, гортензія і спірея порадують фарбами літом, барбарис і калина прикрасять ягодами в осінній період. Декоративні кущі купити Україна може і ті, які цілий рік залишаються привабливими. Вічнозелені самшит, бересклет, магнолія наповнять ділянку ніжністю і порадують око в зимову пору.

Купити декоративні кущі поштою можна через сайт GreenMarket. Посадити багаторічники рекомендується і з певною функціональністю: різновиди флори з шипами, які культивуються біля паркану, створять заслон від сторонніх поглядів і допоможуть запобігти проникненню на ділянку чужих тварин.

Загальні правила посадки та догляду

Купити декоративні кущі в Україні варто завчасно. До моменту посадки саджанці зберігаються в підвалі або підсобному приміщенні при температурі 5-10°С.

Для посадки декоративних багаторічних кущів необхідно:

  • визначити місце вирощування, відповідне потребам рослини;
  • викопати яму на 10-15 см більше кореневої системи;
  • приготувати поживний субстрат;
  • купити декоративні кущі в інтернет-магазині;
  • встановити саджанець в лунці і засипати коріння грунтом;
  • рясно полити рослини, поверхню грунту замульчувати.

Декоративні кущі, види яких представлені на сайті, не вимагають складного догляду. Рослинам необхідні своєчасний полив, внесення добрив, розпушування грунту, санітарна і формуюча обрізка.