Каталог
Каталог саджанцівВсе для саду

Декоративний кольоровий щебiнь купити поштою

Для прикраси саду і створення унікально-оригінального ландшафтного дизайну варто купити декоративний камінь, асортимент якого представлений в інтернет-магазині ГрінМаркет.

Показано 1 - 12 товарів (усього товарів 16)
Сортування
12
Декоративний камінь

Здавалося б, але не живий камінь може творити справжні чудеса – пожвавити і змусити грати деталі садової ділянки, а також звучати в унісон з рослинами. Декоративний камінь, ціна якого в GreenMarket оптимальна, додасть фарб в сад, підкреслить особливість клумб, допоможе красиво зонувати ділянку.

Особливості натурального матеріалу

Уже не один рік в саду популярно використання природних матеріалів, і камінь займає серед них лідируючі позиції. В європейських країнах декоративний камінь, купити який сьогодні можна і в Україні, застосовувався в створенні ландшафту вже дуже давно. Багато століть назад їм прикрашали двори замків. В Японії, наприклад, існують цілі кам'яні сади, в яких рослини виступають лише незначним фоном для підкреслення благородства і гідності основних «мешканців».

У складанні сучасних ландшафтів штучний камінь, купити Україна який може не виходячи з дому, дозволяє істотно змінювати рельєф зони, допомагає наблизити сад максимально до натурального. Найкреативніші часто замінюють їм різні елементи, створюючи газони, струмочки з кольорового гальки.

Переваги декорування

Оцінити по гідності декоративний камінь, фото якого представлено на сайті, можна тільки після його застосування на власній ділянці. Кожен господар бачить всі його плюси по-своєму, проте професіонали вказують на наступні його переваги:

  • Практично немає обмежень для використання в ландшафті. Декоративний камінь, купити Україна який може з доставкою по пошті, дозволяє створити оазис благородної гармонії на будь-якій поверхні.
  • Можливість відійти від класичного оформлення. Незважаючи на те, що газони виглядають стильно, ними вже нікого не здивуєш. Штучний камінь допоможе відтінити зелену зону, внести в неї яскравих фарб.
  • Різноманіття варіантів використання. Камінь для доріжок, який сприймається як твір мистецтва, можна вписати в будь-який ландшафт в самому несподіваному місці.
  • Доступна ціна. Декоративний камінь для клумб – це економічний спосіб прикрасити зону, зробити її індивідуальною. Природно, придбання великої кількості натурального матеріалу стоїть не зовсім дешево, але ж і використовується він кілька років поспіль, зберігаючи свій первозданний вигляд.
  • Практичність застосування, чистота і збереження зовнішнього вигляду. Ландшафтний камінь асоціюється з чистотою у дворі, адже він сам по собі не утворює бруд. До того ж матеріал не потребує догляду – одного разу створене оформлення буде радувати око багато років.

Декоративна галька в саду

Купити декоративний камінь можна з різною метою. Обмеженням її застосування на ділянці є лише фантазія. Найчастіше декоративний камінь, ціна якого в ГрінМаркет приємно дивує, використовується при:

  • Оформленні садових доріжок. Природний матеріал відрізняється довговічністю, надійністю, стійкістю до несприятливих зовнішніх факторів. Декоративний камінь купити можна для викладання найнеймовірніших орнаментів і фігур.
  • Створення клумб і квітників. Натуральний камінь допоможе вишукано відтінити контур квітника, створивши бордюр.
  • Прикрасі водойм, адже споруда потребує гідного обрамленні.
  • Облицюванні садових об'єктів в якості прикраси фасадів будівель, стін альтанки, літнього душу, мангала.

Штучний камінь, купити який може кожен садівник України в GreenMarket, – це прекрасний декоруючий матеріал для будь-якого стилю садової ділянки.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців