Каталог саджанцівДекоративні кущі
Каталог саджанців
Дерен

Саджанці дерену з доставкою до будь-якого міста України

Дерен відноситься до роду декоративних чагарників сімейства кизилових, який об'єднує близько 50 видів листопадних та вічнозелених чагарників. Виглядає як кущ або невелике дерево, що має густу розкидисту крону. Він ефектний у будь-яку пору року, адже молоді пагони мають цікаве зеленувато-сіре, яскраво-зелене, жовте, червоне, багряне забарвлення, плоди дерену привабливі блакитні та білі ягоди. Цвіте до розпускання листочків у березні–квітні, плоди достигають у серпні–вересні. А восени дерен різних видів і сортів вбирається у рожеві, червоні, бордово-фіолетові тони. Рослина посухостійка, морозостійка, і може жити більше двохсот років.

Ви можете обрати та купити саджанці дерену в інтернет-магазині GreenMarket.

Показано 1 - 1 позицій (усього позицій 1)
  • Код товару: 005146
  • Назва: Cornus alba
  • Назва українська: Дерен білий
  • В/Ш куща: 3 / 2-3 м
  • Час цвітіння: травень
  • Колір квітки: білий
  • Колір: темно-зелена, молоді з сизим нальотом
65.00 грн
Дерен

Переваги дерену

Саджанці дерену досить легко пристосовуються до нових умов, чим завоювали неабияку прихильність садівників. Дикий дерен росте в Центральній, Південній та Західній Європі, в країнах Південно-Західного СНД, на Кавказі, Середній та Східній Азії. Поширений також у південно-західній Україні та в Криму. Часом він здатен утворювати непролазні хащі. Окультурений дерен, посадка і догляд за яким не завдає багато клопоту, може використовуватись як на присадибній ділянці, так і у міських парках чи скверах. Через специфічний смак, шкідники рідко вражають кущі. Головні захворювання – грибкові, позбавити від яких може тимчасове припинення поливу ґрунту.

Посадка саджанців дерену

Велику увагу садівників привертає дерен ряболистий, що має яскраві строкаті листочки. Він дуже стійкий до умов навколишнього середовища та шкідників. Практично невибагливий до складу ґрунту. Найкраще росте на відкритому сонячному просторі або у легкому затінку. При посадці рекомендується підживлювати перегноєм а також мініральними добривами навесні. Рослина досить засухостійка та потребує поливу лише у період інтенсивної спеки.

Як проводиться обрізка дерену

Починаючи з трирічного віку, рекомендується проводити формування крони. Для того, щоб зробити акуратні красиві кущики, у першу чергу, вирізаються старі та слабкі гілки, за ними ті, що порушують форму куща, і лише потім – нижні. Для створення живої огорожі використовується трохи інша техніка.

Використання дерена у ландшафтному дизайні

Завдяки вишуканості та невибагливості, набув широкої популярності дерен в ландшафтному дизайні. Використовується у різних цікавих композиціях, для створення живих парканів, огорож чи навіть лабіринтів. Часто, для надання додаткового об’єму саду, кущі дерену висаджують попереду вищих дерев. У будь-яку пору року рослини виглядають привабливо. Якщо Ви хочете створити арки, піраміди чи інші садові скульптури, то Вам слід звернути увагу на вербу.

У нас Ви можете купити саджанці дерену за сприятливою ціною та отримати вичерпну інформацію щодо вирощування рослини. Для замовлення слід лиши подзвонити за одним із вказаних номерів або заповнити форму замовлення на сайті. Доставка здійснюється поштою по всій території України. Також можливий самовивіз зі складу у місті Харків.

Дёрен: яркие вертикали сада

0 грн