Каталог

Іриси купити в інтернет-магазині ГрінМаркет

Для небородатих ірисів потрібне добре освітлення, тому їх висаджують на сонячних ділянках, іноді в умовах легкої просвітчастої тіні. Краще за все, щоб ґрунт перебував у зволоженому стані, завдяки регулярному підливанню. За сильного розростання куща спостерігається погіршення цвітіння, у зв’язку з цим, кожні 4-10 років кущі омолоджують, шляхом їх розділення на невеликі частини. Загальну грудку коренів просто розрізають лопатою чи ножем. Нові рослини висаджують у такий спосіб, щоб верхня частина кореневища була заглиблена на 2 см від рівня поверхні землі. Восени усе листя, коли воно вже потьмяніло, слід вирізати до рівня ґрунту, для того, щоб шкідники та хвороби не мали можливості розмножуватись.

Показано 1 - 2 товарів (усього товарів 2)
Сортування
Інші іриси Ірис східний Ірис східний GreenMarket
Немає в наявності
Інші іриси

Ірис японський, синоніми ірис мечеподібний, ірис Кемпфлера (Iris japonica)

Вирізняється орхідеєподібними великими квітами, діаметр яких сягає до 25 см, до того ж, вони позбавлені аромату. Утворює кущ з мечеподібного листя, довжиною 25-60 см та 1,5-3 см шириною, темно-зеленого кольору, ближче до основи – червоно-коричневе. Квіти кріпляться на прямих стрілах по 2-4 квітки, біля 4-5,5 см у діаметрі.

Ірис Синтеніса (I. sintenisii)

Його особливістю є те, що має вигляд довгого жмутку листя, у якому занурені квіти. Листя сизо- чи темно-зелене, його довжина залежно від сорту варіює від 10 до 50 см. Квіти близько 5-6 см, забарвлені у різноманітні відтінки фіолетового та синього кольорів.

Ірис злакоподібний (I. graminea)

У цього іриса верхня частина пластинки листка похиляється, а коротке стебло просто губиться у густому злакоподібному листі. Квіти близько 6-7 см, забарвлені у фіолетові чи коралові відтінки, відрізняються з-поміж інших видів тим, що листок, що огортає, піднімається вище самої квітки.

Ірис спуріа (Iris spuria)

Вирізняється винятковою елегантністю, його зовнішній вигляд нагадує збільшену копію іриса ксіфіума. Листя ланцетно-лінійної форми, довжиною 70-100 см та 1,2 см шириною. Квіти зібрані по 3-4 штуки, забарвлені у жовті відтінки. Може зацвітати не щороку, якщо повітря занадто сухе, а температура надміру висока.

Ірис болотяний (Íris pseudаcorus)

Цей вид є особливим, оскільки може рости лише у вологому середовищі, тому його можна рекомендувати для вирощування у декоративних чи природніх водоймах. Квіти сортів цього виду забарвлені, як правило, у жовті відтінки, хоча зустрічаються і рожеві, а також є махровими. Листя широколінійне, довге. Квіти на довгих квітконосах зібрані по 3-8 штук.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців