Каталог саджанцівНасіння квітів
Каталог саджанців
Інші квіти

Насіння квітів — щотижнева відправка поштою

Світ флори вражає різноманітністю, а тому для створення неперевершеного дизайну варто купити насіння однорічних квітів і придбати високоякісне насіння багаторічних квітів, каталог яких в ГрінМаркет великий.

Показано 1 - 15 позицій (усього позицій 24)
 1  2   
Інші квіти

Грамотно складена квіткова композиція буде радувати розпусканням бутонів різних форм і забарвлень з початку весни і до самих заморозків.

Особливості складання клумби

Купити насіння квітів для клумби за оптимальною ціною може кожен садівник України з доставкою поштою. Складаючи ексклюзивну клумбу варто пам'ятати:

  • Однорічні рослини зацвітуть в поточному році через 10-15 тижнів після посіву. Купити насіння однорічних квітів можна для складання монотонної композиції і строкатого поєднання кольорових переливів.
  • Розсадний метод вирощування квітів більш прийнятний, так як завдяки технології посіву рослини набувають силу і витривалість. Насіння багаторічних квітів, каталог яких в GreenMarket радує цінами, висівають з кінця січня до середини березня. Молоді екземпляри висаджують в клумбу в травні-червні.
  • Для створення гармонійної композиції культури висаджують групами – високі рослини розміщують на задньому плані, низькорослі на передньому.
  • Не варто висівати один вид рослин на великій ділянці, тим більше, що купити насіння квітів для клумби в ГрінМаркет можна самих різних видів.
  • Слід строго дотримуватися рекомендованої відстані між екземплярами, інакше вже в середині літа доведеться проріджувати рослини.
  • Для підтримки високої декоративності у однорічників і багаторічників зів'ялі квіти і насіннєві коробочки видаляють.
0 грн