Каталог саджанців

Гарантія якості товарів інтернет-магазину GreenMarket

Гарантія

Інтернет-магазин «Грінмаркет» працює 4 роки. За цей час ми доставили нашим клієнтам десятки тисяч саджанців. До своєї роботи ми підходимо дуже відповідально. Щоб забезпечити високу якість продукції, ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і маємо власний розплідник. Перед тим, як відправляти товар з нашого складу, він ретельно перевіряється і упаковується.

Додатково функціонує служба контролю якості, яка здійснює післяпродажний сервіс. Дана служба забезпечує оперативне вирішення будь-яких питань, і підтримує високий рівень обслуговування. Тому можете бути повністю впевнені, що Ви нічим не ризикуєте, здійснюючи замовлення в нашому магазині. Також ми зобов'язуємося виконувати гарантійні обов'язки, з якими Ви можете ознайомитися нижче.

Гарантія на посадматеріал (саджанці, цибулини, бульби та ін.) поширюється якщо:
  • Ваше замовлення було отримане на складі компанії перевізника не пізніше 5 днів з моменту повідомлення Вас про посилку
  • Посадматеріал на момент отримання Вашого замовлення мав ушкодження, через які рослина безумовно не приживеться
  • Ви звернулися протягом місяця з моменту отримання саджанців. Якщо Ви придбали крупномірні рослини, гарантію можна оформити протягом тижня.
  • Ви надсилаєте фотографію пошкодженої рослини, в кадрі має бути наша етикетка, візитка і т.п. Саму рослину надсилати не треба.
Мы гарантуємо безкоштовну заміну або повернення вартості рослин незадовільного стану.