Каталог

Гарантія на продукцію інтернет-магазину GreenMarket

Захист від пересортиці
Сорт дорослої рослини буде повністю відповідати характеристикам в картці товару
100% гарантія на посадматеріал
У нас ви знайдете здорові рослини, які точно приживуться за умов правильної посадки та догляду
Безкоштовне повернення або заміна
Якщо раптом ви отримали пошкоджений або нездоровий посадматеріал, ми обов'язково повернемо гроші або обміняємо рослину на аналогічну
Оцінка рослин біологом
Для перевірки стану саджанців і оформлення гарантії ми залучаємо незалежного біолога
Якщо Ви отримали нездоровий або пошкоджений саджанець, або він не відповідає характеристикам, зазначеним в картці товару, ми оформимо гарантію — тобто, замінимо товар або обміняємо на аналогічну продукцію за домовленістю.
МИ ОФОРМЛЮЄМО ГАРАНТІЮ, ЯКЩО:
Ви отримали замовлення на складі/відділенні компанії-перевізника не пізніше 3-х днів після повідомлення про прибуття замовлення;
Приживлюваність саджанців була під питанням, і після виконання рекомендацій нашого біолога, на протязі місяця рослини не прижилися;
При отриманні замовлення посадковий матеріал вже мав ушкодження, через які рослина явно не приживеться;
Ви отримали нездорову крупномірну рослину та написали нам про оформлення гарантії протягом тижня з моменту отримання посилки.
Як оформити гарантію:
Напишіть нам на пошту:
До листа прикріпіть фото рослини, зроблене відразу при отриманні, на яку Ви хочете оформити гарантію. У кадрі має бути наша етикетка, і назва рослини має бути добре читаною. Саму рослину відправляти нам не потрібно.
Наш біолог оцінить стан саджанця. Якщо рослину не врятувати, або її зовнішній вигляд не збігається з параметрами на нашому сайті, ми оформимо гарантію.
 
Важливо: Іноді рослина виглядає нездоровою, але її все ще можна врятувати. Будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій нашого біолога. Ми завжди готові піти Вам на зустріч і допомогти вирішити всі питання.