Каталог

Саджанці гортензії в асортименті від ГрінМаркет

Прикрасити свій сад можна, використовуючи гортензію, представлену різними видами і сортами. Рослина невибаглива, але є ряд правил, що стосуються посадки і догляду.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Гортензія Гортензія Infinity GreenMarket
 • Код товару: 506116
 • Колір квітки/плоду: Білий, бежевий, кремовий
 • Розмір квітки/плоду: 0-5 см
 • Зона морозостійкості: Зона 3-4
 • Період посадки кінець: травень
 • Період посадки старт: березень
 • Колір листків: Зелені
Гортензія

Тим, хто вірить в перекази давньосхідних міфів, варто купити саджанці гортензії поштою і створити в своєму саду оазис любові і миру. Адже за легендою в момент народження Будди з небес на землю посипалися красиві квіти гортензії і заповнили світ хтивим ароматом спокою.

Опис рослини

Незважаючи на те, що в світі існує більше 35 видів цієї культури, в Україні успішно вирощується тільки чотири з них. У каталозі інтернет магазину ГрінМаркет представлені високоякісні саджанці гортензії, ціна на які приємно дивує. Популярними видами рослини є:

 • Деревоподібна – найстійкіший до зимових морозів представник культури. Виростає в вигляді масивного куща висотою 1-2 м, зацвітає великими суцвіттями діаметром до 30 см. Різновид володіє незвичайним властивістю – міняти забарвлення своїх бутонів за час вегетації.
 • Метельчата – невибаглива до грунту і умов утримання гортензія. Високорослий кущ легко піддається формуванню, а тому купити саджанці гортензії Мельчат можна для створення живоплоту.
 • Черешковая – прекрасна ліана, пагони якої досягають в довжину 4-5 м. Примітно, що в перші роки саджанці гортензії ціна на які не залежить від різновиду, практично не розвиваються. Тільки після формування потужної кореневої системи рослина стрімко зростає. Завдяки наявності повітряного коріння-присосок культура легко «піднімається» на будь-яку піднесеність. Такий вид рослини вимагає своєчасної обрізки і установки опор.
 • Крупнолистная вважається найпривабливішою і вимогливою серед родичів. Купити саджанці гортензії в інтернет-магазині можна самих різних відтінків – білі, червоні, рожеві, блакитні, лілові. Море сортів, буйство забарвлень і форм квітки дозволяють створювати витончені композиції на садовій ділянці.

Купивши саджанці гортензії, Україна повинна пам'ятати: бутони розпускаються на пагонах минулорічного приросту, а тому культура потребує грамотного формуванні крони.

Успішне вирощування гортензії

Купити саджанці гортензії поштою може кожен садівник країни. Молоді кущі доставляються в усі регіони України. Тим, хто вирішив поселити дивовижну культуру на ділянці варто пам'ятати:

 • Рослина віддає перевагу ажуру півтіні великих дерев. На відкритому сонці саджанці гортензії в'януть, бутони обгорають.
 • Кращими «сусідами» рослини є багаторічники, які не вимагають постійного розпушування грунту. Коріння гортензії в саду розташовуються поверхнево і не терплять регулярних пошкоджень.
 • Поживність грунту впливає на щедрість і період цвітіння. Гортензія садова віддає перевагу добре удобреному, пухкому і вологоємному ґрунту. Обов'язкова вимога – підвищена кислотність грунту з показниками рН 4-4,5.
 • Азотні добрива сприяють активному росту кщу, використовують їх до середини літа. Під гортензію в саду восени вносять калійно-фосфорні сполуки.
 • Органіку застосовують поверхнево, оберігаючи коріння від ушкоджень.
 • Каскадний і мельчат вид обрізають щорічно і раз в 2-3 року проводять омолоджуючу процедуру. У крупнолістной намагаються зберегти всі гілки, видаляючи лише слабкі і хворі.
 • Кущ гортензія потребує укриття на зимовий період. Готувати рослину до холодів варто з середини жовтня, видаливши листя. Ближче до заморозків гілки куща пов'язують, обертають агроволокном, на корені насипають грунт. Купити саджанці гортензії в інтернет магазині GreenMarket можна і стійкі до морозів і не потребують укриття.

Гортензія прекрасна в будь-якому дизайні. У садах з нотками сільського стилю, кантрі або вільного оформлення вона виглядає особливо виграшно. Сусідство з клематисами, флоксами, лилейниками, хвойними і злаковими чагарник гортензії розкривається у всій своїй досконало.

Можливі неприємності

Гортензія, догляд за якою виконаний відповідно до вимог агротехніки, стійка до поширених хвороб і шкідників. Найчастіше на кущах спостерігається хлороз, який легко лікується внесенням залізовмісних препаратів «Антіхлороза» або «Феровіта». При утворенні гнилей, борошнистої роси використовують комплексні фунгіциди «Чістоцвет», «Фундазол», «Фітоспорін».

Гортензія садова, саджанці якої в інтернет магазині ГрінМаркет відповідають найвищим стандартам селекціонерів, стане прикрасою ділянки. У період цвітіння рослина порадує вишуканістю квітучих шапок, а після стане дивним зеленим фоном для інших культур.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців