Каталог

Троянда Graham Thomas

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

GrGraham Thomas® (AUSmas) (Грехем Томас) Austin 1983

Роза не тільки найбільша і найкраща з жовтих троянд Остіна - вона також названа на честь відомого розовода Graham Thomas. Це - чудовий сорт в усіх відношеннях. Мало знайдеться троянд, навіть серед чайно-гібридних, які мали б настільки чисте насичено-жовте забарвлення. Бутони варіюють за кольором від персикових до червоних, розкриваються вони в чашовидні махрові 70-80 пелюсток, великі - 7-10 см діаметрі квітки. Вони зазвичай яскраво-жовті, в деяких умовах з персиковими тонами, з віком вигорають до більш світлих. Пелюстки зберігають увігнуту форму, ніби-то захищаючи центр квітки. З'являються по одному, але частіше в китицях на довгих пагонах по 3-9 шт. Квіти досить швидко обсипаються. Троянда рясно цвіте раннім літом потім слідують хвилі помірного цвітіння все літо. Аромат квітів приємний, але не дуже сильний, пахнуть чайною трояндою.

Кущ заввишки близько 150 см, але може давати довгі пагони, як у  плетистої троянди. Пагони довгі, дугоподібні, але досить крихкі. Листя темно-зелене, блискуче.

. Стійкість до борошнистої роси і чорної плямистості хороша (++). Любить хороший догляд, часті поливи та підживлення. Стійкість до дощу хороша. Зимостійкість USDA: Шоста зона

Ідеально підходить для заднього плану клумб і бордюрів.