Каталог

Волоський горіх — Саджанці за доступною ціною!

GreenMarket дає можливість купити саджанці волоського горіха ідеал в Україні для створення саду на своїй ділянці.

Показано 1 - 12 товарів (усього товарів 18)
Сортування
12
Волоський горіх

Замовляючи у нас саджанці, можете бути впевнені, що отримаєте здорові, сильні саджанці, які будуть радувати Вас своєю високою врожайністю.

Чому потрібно купити саджанці в ГрінМаркет?

У нашому інтернет-магазині можна замовити щеплені саджанці, вік яких від 1 року. Доставка поштою здійснюється в упаковці з закритою кореневою системою, тобто коріння загорнуте в стрейч. Рослини не псуються під час транспортування і їх можна відразу ж висадити на підготовлене місце. Саджанці волоського горіха, поштою замовити легко в інтернет магазині ГрінМаркет, вони легко вкорінюються і активно ростуть.

Різноманітність сортів волоського горіха

Відомо багато видів і сортів таких дерев, які регулярно поповнюються новими селекційними екземплярами. У нашому каталозі представлені кілька сортів волоського горіха, з яких можна підібрати підходящий екземпляр:

  1. Буковинська бомба.
  2. Буковинський 1.
  3. Волоський горіх Ідеал, саджанці якого купити Ви можете в GreenMarket.
  4. Прикарпатський.
  5. Чернівецький.

У ландшафтному дизайні

Для створення правильно оформленого саду рекомендується заздалегідь підготувати місце для посадки волоського горіха на ділянці. Важливо пам'ятати, що вони живуть в середньому 300 років, при цьому досягаючи значних розмірів. В результаті Ви не тільки отримаєте можливість насолоджуватися корисними плодами, а й створите затишне місце для відпочинку завдяки великій кроні дерева.

Особливості посадки і вирощування

Волоський горіх ідеал, саджанці якого купити можна в нашому інтернет-магазині має деякі особливості вирощування:

  • Посадку краще проводити навесні, так як дерево під час вкорінення чутливо до заморозків і може не прижитися.
  • Земля для вирощування волоського горіха має бути богата гумусом. Так як коренева система виростає до значних розмірів, дерево має потребу у великій кількості вологи і кисню.
  • Перша обрізка волоського горіха проводиться, коли він досягає віку одного року. У цей час формується правильна крона. Відправлені нами саджанці горіха вкорочують, а підсумкову обрізку проводять вже після висадки на місці.
  • Полив в перші 2 роки проводять систематично. Роблять це двічі на місяць по 20 літрів під дерево. Під дорослі дерева полив проводити в міру висихання грунту.
  • Вносити добрива потрібно через 3-4 роки після посадки. Згідно агротехнічних заходів для горіха – весна і осінь кращі періоди для добрива. Краще використовувати комплексні добрива з тривалим терміном дії. Для даного виду рослини підходять азотні і калійні добрива, в залежності від сезону використання.

Захист дерев від хвороб і шкідників

Хворіти дерева можуть з різних причин, але в більшості випадків все пов'язано з неякісним уходом. Дерева найчастіше уражаються бурою плямистістю. З шкідників можна зустріти моль, плодоніжки, тлю, кліщів. Рекомендується систематично здійснювати профілактику у вигляді обробки препаратами від грибка і різних паразитів, проводити огляд дерев, щоб вчасно знайти і видалити зіпсовані гілки.

У ГрінМаркет продаються саджанці волоського горіха, ціна і якість яких Вас приємно здивують, а плодючість дозволить насолоджуватися хорошим урожаєм вже через кілька років.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців