Каталог саджанцівПлодові кущі
Каталог саджанців
Ґумі (Лох багатоквітковий)

Купити саджанці Гумі (Лоха багатоквіткового)

Лох багатоквітковий, або гумі - чагарник родом з Японії, Китаю і Кореї; близький родич обліпихи і Шефферд. Лох багатоквітковий - однодомна рослина висотою 1,5-2 м. Пагони мають гострі колючки. Листя овальне, сіро-зеленого кольору, квітки зібрані в невеликі суцвіття, дрібні, двостатеві, запашні. Плоди витягнуто-овальні (1,5-2 см), плодоніжки тонкі, довгі. Плід з кісточкою. Колір плодів змінюється із зеленою до червоної при дозріванні. Дозрівання розтягнуто на кінець липня-серпень. Смак дозрілих плодів гумі схожий на смак хурму, деяким нагадує смак айви. Перші плоди з'являються на чагарнику в трирічному віці.

Показано 1 - 1 позицій (усього позицій 1)
  • Код товару: 008376
  • Назва: Гумі (Лох багатоквітковий)
  • Строк дозрівання: липень-серпень
  • Колір: червоний
  • Смак: кисло-солодкий
  • Ягода, г: 1-2
  • Вік саджанця: трирічний
120.00 грн
Ґумі (Лох багатоквітковий)

Серед сортів лоха багатоквіткового є сорти, які не плодоносять самостійно. Зверніть на це увагу і висадіть від трьох кущів для отримання врожаю.

Гумі відноситься до світлолюбних чагарниках. Затінення переносить погано. Купуючи саджанці гумі в Україні, продумайте місце, щоб воно було обов'язково сонячним. Тоді ви зможете без проблем щорічно отримувати хороші врожаї ягід гумі. При правильному щорічному догляді лох багатоквітковий довговічний і збір якісного врожаю можливий до 25 років.

Умови посадки лоха багатоквіткового

Лох багатоквітковий влаштує будь-який садовий грунт. Якщо внести в нього органічні добрива, зростання і врожайність будуть відмінні. Кислі грунти не підходять для гуми. Якщо у вашому саду саме кислий грунт, то внесення доломітового борошна в кількості 300-500г на один квадратний метр поліпшить його склад і зробить підходящій для цього чагарнику. Далі в процесі росту необхідний буде постійний контроль кислотності грунту за допомогою тестових лакмусових смужок. Чагарник можна садити і навесні, і восени. У разі весняної посадки яму готують з осені: викопують посадкові ями розміром 60x60x60 см. При посадці кореневу шийку трохи заглиблюють, землю добре ущільнюють і рясно поливають. Мульчування грунту навколо рослини збереже вологу при нерегулярному поливі.

Догляд за лохом багатоквітковий

Перший рік, якщо ви внесли добрива в посадкову яму, їх можна не використовувати. Далі підгодовуйте мінеральною та органічною підкормкою в період вегетації. У посушливу погоду чагарник рясно поливають і мульчують пристовбурні кола. Близько чагарнику періодично необхідно прополювати і рихлити грунт, але робити це треба акуратно. Коріння гумі розташовані дуже близько до поверхні землі. Вони численні і тонкі. З цієї ж причини необхідно на зиму грунт під кущем покривати лапником. Обрізка молодим кущам гумі не потрібна.

Гумі - рослина південна, зі зниженою зимостійкістю (при укритті витримує до -30 "С і весняні заморозки до -3 ° С). Володіє високою здатністю до відростання (в разі обмороження чи невірної обрізки).

Цінність культури

Плоди гумі смачні і корисні. Вживаються в свіжому або переробленому вигляді. Можна готувати желе, начинки для пирогів, як добавка до борошна. Плоди гумі містять комплекс вітамінів (вітаміну С до 110 мг%), антоціани, пектини, дубильні речовини. Застосовувати їх при шлунково-кишкових захворюваннях, при порушеному кровообігу, як протизапальний і тонізуючий засіб. Листя використовують для чаїв взимку.

Сріблясті листя лоха багатоквіткового декоративні і прикрасить ваш сад. Ця рослина так само знахідка для бджолярів. Гумі чудовий медонос.

Ще зовсім недавно купити саджанці гумі було не так просто. Ними ділилися між нерозлучними друзями. Але часи змінилися і зараз купити саджанці лоха багатоквіткового в нашому інтерент-магазині можна всім! Без плодів не залишаться і ті, хто не має дачних ділянок, але використовувати в кулінарії ягоди гумі дуже хоче. Тепер не проблема купити ягоди гумі!

Шкідники і хвороби

Хворобами (особливо) і шкідниками лох багатоквітковий уражається вкрай рідко.

Дуже декоративне, дуже корисне для здоров'я - хіба мало причин для покупки саджанців гумі в Україні. Тим більше що це так просто зробити!

Гуми – незнакомец из далеких стран

0 грн