Каталог саджанців
Каталог саджанців
Хвойні рослини

Саджанці хвойних рослин з гарантією якості

Хвойні рослини - це цікава і дуже популярна група декоративних рослин, які використовуються в ландшафтному дизайні. Безперечна перевага хвойних в тому, що вони відносяться до виду вічнозелених рослин, що прикрашають ділянку цілий рік, не втрачаючи своєї привабливості, яскраво дивлячись на снігу взимку і відтіняючи свіжість літньої зелені, а до того ж вони підтримують структуру саду. Однак не можна забувати і про користь цих дерев, вони виділяють в атмосферу особливі речовини - фітонциди, які здатні вбивати хвороботворні бактерії, тим самим, роблячи навколишнє повітря чистим і свіжим. Правильно підібрані і посаджені хвойні здатні прикрасити навіть саму складну, негарну і безформну ділянку.

Хвойні рослини

Якщо вирішили купити хвойні рослини, треба знати:

Висаджуючи саджанці хвойних рослин, слід заздалегідь дізнатися їх висоту і розміри, так як надалі вони можуть створити незручності на ділянці. Не варто садити високі дерева біля вікон, з часом вони закривають надходження світла в приміщення. Ялинки, сосни та ялиці рекомендують висаджувати недалеко від будинку і уздовж головних доріжок саду. Біля входів і на центральних місцях ділянки чудово виглядатимуть низкорослі хвойні рослини. Їх можна розміщувати поодинці, створювати групи з однакових рослин або поєднувати різні види.

Як прикрасити свій сад хвойними рослинами читайте у статті Створення клумб з хвойними рослинами.

Як доглядати за хвойними рослинами

Усім хвойним рослинам в озелененні необхідний регулярний полив. Щоб рослини були добре підготовлені до зими їх необхідно наситити вологою. Для цього з вересня і до перших заморозків треба не забувати регулярно поливати вічнозелені дерева.

Хвойні рослини для саду зберігають свою декоративність протягом усього року. Вони бувають різних кольорів і відтінків - від сріблястого до практично чорного, від лимонного до майже синього. Колір безпосередньо залежить від місця і умов, в яких росте рослина.

Ялина канадська: особливості вирощування

Ялина звичайна: проблеми вирощування

Хвороби і шкідники хвойних рослин

У кожному саду час від часу трапляються якісь неприємності. Якісний догляд - ще не гарантія того, що ваш сад минуть шкідники, хвороби і бур'яни.

На жаль, обприскування пестицидами не забезпечать ваш сад від навали шкідників. Боротьба зі шкідниками та хворобами починається на етапі покупки саджанців хвойних рослин, розсади або посіву насіння і закінчується грамотним прибиранням рослинних залишків у кінці сезону.

Шкідники ялівців

Яка користь з хвойних дерев

У великих містах хвойні рослини декоративні побачиш нечасто, при тому, що жителям міста вони особливо потрібні: для гарного самопочуття і навіть для боротьби з хворобами. Вони корисні своїми заспокійливими властивостями - прогулянки в хвойному лісі, а так само використання хвойних екстрактів сприяють відновленню сну, зняттю нервового напруження. Хвойні рослини - це унікальний матеріал, здатний впливати на внутрішній і зовнішній світ людини.

Ялівці: хвороби і лікування

Як уберегти тую від проблем