Каталог

Інжир Муасон

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Інжир Муасон – це дуже відомий у всьому світі сорт інжиру, він подібний до куща, висота котрого сягає 2,5-3,0 м. Сорт популярний тим, що плодоносить двічі. Перший врожай збирають у липні, другий – у вересні. Перші плоди характеризуються великим розміром, вагою 80 г, наділені асиметричною, грушоподібною формою. Шкірка щільна, ніжна, має темно-фіолетове забарвлення. М’якоть малинова, соковита та дуже солодка. Другі плоди невеликі до 40 г, майже чорного кольору, м’якоть червона. Листя зелене, крупне, з хвилястими краями, завдовжки до 20 см, почергове. Інжир надає перевагу сонячному місцю висадження, захищеному від вітрів та протягів. Ґрунт підійде нейтральний або карбонатний, має потребу у регулярному та рясному підливанні, зимує без накриття.

Плоди інжиру є дуже поживними, наповнені вітамінами, амінокислотами, містять велику кількість калію. Використовують у свіжому, консервованому, сушеному або в’яленому вигляді.

Купити якісний посадковий матеріал Ви можете у нашому інтернет-магазині і він підніматиме Вам настрій щедрим врожаєм смачних плодів.