Каталог саджанців
Каталог саджанців
Іриси

Іриси, саджанці ірисів з доставкою по всій Україні

Іриси дуже популярні рослини на садових ділянках завдяки своїм яскравим цвітінням та незвичайному вигляду. Найпопулярнішими серед всіх видів ірисів можна виділити групу, що має назву бородаті іриси. Ці дивовижні рослини із трішки химерними квітками в першу чергу привернуть до себе увагу всіх гостей вашого садка. Бородатий ірис купити дуже просто завдяки нашому інтернет-магазину. В каталозі ви знайдете великий асортимент оригінальних та вишуканих бородатих ірисів, які найкращим чином доповнять вашу ділянку своїм неповторним цвітінням. Вам залишиться лише висадити їх на добре освітленій території. Вони не потребуватимуть пересадки найближчі п’ять-сім років.

Іриси

Сорт Ірис бородатий

На сьогоднішній день рід Ірисів налічує близько 800 видів. В садах нашого регіону частіше за всіх можна зустріти вид, що називається ірис бородатий. Дивлячись на кольори цієї квітки, одразу можна впізнати в них яскраву веселку. Тож немає нічого дивовижного, що кращі садівники світу обирають саме іриси для оформлення садів та клумб. Але гарний вигляд не являється єдиною перевагою цих рослин. Вони зможуть порадувати вас невибагливістю у догляді, а також стійкістю до захворювань і шкідників. Якщо ви бажаєте посадити на своїй ділянці бородаті іриси, каталог нашого магазину допоможе визначитись із вибором того чи іншого сорту.

Асортимент магазину

В нашому магазині продаються лише великі ділини ірисів, що мають не менше семи листків. Такі рослини гарантовано порадують вас своїм цвітінням вже наступного року після посадки. Залишається лише обрати той сорт, який підійде саме вам. В асортименті магазину ви знайдете такі сорти ірисів: Aura Light (Аура Лайт), Delta Blues (Дельта Блюз), Kind Hearted (Кінд Хертед), Sierra Grande (Сьєра Гранд), Autumn Circus (Отум Циркус) , Exellency (Екселенс) та багато інших. Обирайте бородаті іриси, квіти яких будуть гармонійно виглядати серед інших рослин на вашій ділянці.

Догляд за ірисами

Догляд за ірисами не буде чимось новим для вас. Адже вони потребують тих самих дій, що садівники роблять і для інших рослин. Наприклад, прополка бур’янів, розпушування ґрунту, полив та додавання добрив. Важливим моментом у догляді за ірисами є недопущення перезволоження ґрунту. Бо, у такому випадку, рослину може вразити гниль. На добре освітленій ділянці бородатий ірис буде почувати себе якнайкраще. Світло та тепло зроблять цвітіння ірисів яскравим та привабливим. Багато садівників роблять наступним чином: вони вирішують бородаті іриси або сибірські іриси купити одразу декількох сортів, які будуть цвісти хвилею, один за одним. Таким чином ви будете милуватися райдужним кольором цих квітів весь сезон. Вирощувати рослини на одному місці можна близько семи років. Варто лише дотримуватися порад щодо їх догляду. Іриси морозостійкі рослини, що не потребують зимового укриття. Але слідкуйте за тим, щоб у дощову осінь ґрунт не був занадто вологий. В такому випадку слід вкрити рослину.