Каталог

Саджанці яблуні купити з доставкою по Україні

GreenMarket надає можливість купити саджанці яблуні віком від 1 року і крупномірів в асортименті для створення саду на своїй присадибній ділянці.

Показано 1 - 2 товарів (усього товарів 2)
Сортування
Яблуня Яблуня Голден Делішес GreenMarket
 • Код товару: 428033
 • Особливості фруктових дерев: Скороплідні
 • Зона морозостійкості: Зона 3-4
 • Період дозрівання плодів: сентябрь
 • Період посадки кінець: травень
 • Період посадки старт: березень
 • Колір листків: Зелені
Яблуня Яблуня колоновидна Патріот GreenMarket
 • Код товару: 428049
 • Тип землі: Средняя садовая
 • Підходить на зріз: Ні
 • Потреба в сонці: Сонце
 • Період цвітіння кінець: червень
 • Особливості дерев: Колоновидные
 • Період цвітіння старт: червень
Яблуня

Сильні і здорові саджанці, придбані у нас, добре приживаються в саду і при правильному догляді радують урожаєм довгий час.

Чому потрібно купити яблуню в ГрінМаркет?

Рослини добре упаковані і без проблем переносять транспортування, їх можна відразу ж висадити в підготовлене місце. Саджанці яблуні, купити які легко в ГрінМаркет, відмінно вкорінюються і досить швидко розвиваються. Надалі дерева дозволять створити хороший сад і насолоджуватися урожаєм.

Відомо багато видів і сортів таких дерев, які регулярно поповнюються новими селекційними екземплярами. Каталог сортів яблунь величезний:

 1. До літніх сортів яблунь відносяться: Безгуда Білий налив, Амбассі, Гала шніга, Делькорф, Джулія, Донешта, Олена, Женева Ерлі, Зорі ред, Квінті, Медок, Мельба, Президент, Фукуті, Целеста.
 2. До осінніх сортів яблунь відносяться: Слава переможцям, Уелс, Чемпіон Рено, Ліберті, Гала Галаксі, Грінслівз, Делікатес, Делічія, Антонівка, Арбат, Бені Шогун, Валюта, Васюган, Фуджі.
 3. До зимових сортів яблунь відносяться: Айдаред, Амулет, Аскольда, Білосніжка, Богемія голд, Бребург, Глостер, Голд раш, Голден, Гран Сміт, Граф еззо, Дарк рубін, Джин, Джонаголд, Джонатан, Смарагд, Камео, Лігол, Місяць і інші .

Як видно, в інтернет-магазині представлена величезна кількість різних сортів, з яких кожен зможе вибрати варіант собі до смаку.

Яблуні в ландшафтному дизайні

Для організації красивого і правильно оформленого саду рекомендується відразу продумати місця для всіх рослин на ділянці. Купити саджанці яблуні в інтернет-магазині можна не тільки для отримання врожаю, а й прикраси ділянки.

Особливості вирощування яблунь

Деякі сорти мають свої індивідуальні особливості з вирощування, але можна виділити основні правила:

 1. Посадку яблуні з відкритою кореневою системою проводять навесні до того моменту, поки бруньки ще сплять або восени після скидання листя до настання морозів. У ГрінМаркет продаж саджанців яблуні проводиться в упаковці з закритою кореневою системою.
 2. Формувати крону потрібно на наступний рік після посадки. Обрізку яблуні проводять виходячи з того, який сорт буде придбаний.
 3. Полив яблунь проводять систематично у міру підсихання грунту. Найбільша кількість води потрібно в перший рік по 20 літрів на 1 дерево, 1 раз в 2 тижні.
 4. У посадочні ями додаються суміш дернової землі, піску, компосту і золи, цього достатньо на перший рік розвитку дерева. Потім з ростом дерева в пристовбурні кола вносять органічні і мінеральні добрива, по сезону.
 5. Важливим є розпушування та прополювання землі в пристовбурних колах. Подібні маніпуляції проводять після поливу.

Захист яблунь від хвороб і шкідників

Хворіти дерева можуть з різних причин, але найчастіше це неправильний догляд. Рекомендується систематично проводити обробку препаратами від грибкових захворювань і шкідників, періодично оглядати дерева, щоб визначити проблему, і провести маніпуляції по їх усуненню. Своєчасно видаляти засохлі та пошкоджені гілки, з подальшою обробкою спилів антисептиками.

У ГрінМаркет продаж саджанців яблунь проводиться кваліфікованим персоналом, а значить, дерево приїде до власника здоровим.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців