Каталог

Саджанці йошти з доставкою по всій Україні

Йошта – багаторічний ягідний чагарник. Це дивовижна ягода, яка являється гібридом чорної смородини та аґрусу. Кущ рослини не має шипів, як аґрус,а сам по собі дуже декоративний. Тому круглий рік він буде прикрасою на вашій ділянці. Культура вирізняється високою врожайністю, а також стійкістю до захворювань та морозів. Вона не потребує особливого догляду та має добру стійкість до захворювань, і тому не вимагатиме у вас багато часу. Ягоди йошти можна вживати у свіжому вигляді, заморожувати, використовувати для приготування джемів, компотів, соків, желе і так далі. 

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Йошта Йошта Йошта GreenMarket
Немає в наявності
Йошта

Йошта - гібрид чорної смородини та аґрусу

Йошта – це високовітамінна культура, яка являє собою багаторічну працю селекціонерів. Їх основним завданням було позбутися колючок аґрусу і запобігти поразки кущів йошти кліщем, що є слабким місцем чорної смородини. Через кілька десятиліть наполегливої роботи вчені змогли досягти поставлених цілей. Зовні йошта не дуже схожа ні на чорну смородину, ні на аґрус. Кущі йошти - це потужні, розлогі рослини заввишки до 2 метрів і діаметром крони до 2,5 метрів. Ця культура високоврожайна. Саджанці йошти вже на третій рік після посадки дають перші ягоди, а на четвертий - плодоношення досягає 5-10 кг з куща. До речі, плоди цієї рослини містять в два разів більше вітаміну С, ніж чорна смородина.

Догляд за рослиною

Кущі йошти, порівняно з чорною смородиною,  мають гарну стійкість до почкового кліща, борошнистої роси та ще деяких вірусних хвороб. Йошта не дуже морозостійка рослина, тому потрібно саджати її у захищеному від холодних вітрів місці. Росте йошта практично на усіх ґрунтах, тому вона така невимоглива. Висаджувати культуру необхідно на освітленому сонцем ділянці, краще поряд з чорною смородиною і аґрусом.  В першу чергу також треба зробити мульчування, з метою створення сприятливого поживного режиму в ґрунті і запобігання надмірного росту бур'янів. А далі догляд за йошта такий самий як і за чорною смородиною. При цьому потрібно пам’ятати, що вона вологолюбна рослина та добре реагує на підкормку. Якщо Ви бажаєте виростити на своїй ділянці таку чудо-ягоду, то можете купити саджанці йошти у нас в інтернет-магазині як оптом, так і в роздріб.

Доставка саджанців йошти

Ми можемо вас запевнити, що наш посадковий матеріал найвищої якості. Він вирощується висококваліфікованими фахівцями в правильно обладнаних теплицях. Перед тим як відправити саджанці, вони ретельно упаковуються, щоб Ви могли отримати своє замовлення в ідеальному стані. Відправка здійснюється поштою в усі міста України. А жителі Харкова можуть самі забрати придбані саджанці. Ціна на саджанці йошти задовольнить кожного покупця. Любителям горіхів інтернет-магазин GreenMarket пропонує саджанці фундука, які потім порадують Вас рясним і смачним врожаєм.

Йошта – смородина или крыжовник?

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців