Купити саджанці Кальмії широколистої
Інтернет-магазин GreenMarket рекомендує купити саджанці кальмії, які можна використовувати для оздоблення своєї присадибної ділянки. Вічнозелені кущі можна вирощувати на різних територіях, дотримуючись певних правил.
Купити саджанці кальмії потрібно за такі характеристики
Рослина сімейства вересових у більшості випадків виростає біля 150 см заввишки, хоча є й більш крупні сорти, що перевищують 250 см. Такі кущі можна висадити біля доріжок або включити їх до композицій з іншими рослинами. У кальмії просте ланцетне листя, довжиною 2-15 см, що спірально розташовується на стеблі.
Важливо брати до уваги, що вона містить отруйну речовину, тому під час посадки потрібно бути акуратними. Купити у ГрінМаркет цей вид кущів за доступною ціною варто за його незвичайне цвітіння, яке є рясним та відбувається навесні або на початку літа. Восени достигає плід – невеличка коробочка, що містить велику кількість насіння. Доставка поштою Україною здійснюється у контейнерах Р9 (Р – квадратна форма і 9 – розміри горшка в сантиметрах).
Які види кальмії можна замовити в інтернет-магазині?
Рід кальмії охоплює близько 10 видів, однак найбільш поширеними є наступні варіанти:
- Кальмія вузьколиста. У висоту не виростає більше метра. Суцвіття зонтичне, а пелюстки забарвлені в рожевий колір. Цвітіння спостерігається у червні.
- Кальмія широколиста. Якщо хочете купити в Україні високорослий кущ за доступною ціною, то обирайте на GreenMarket рослини цього виду, адже вона виростає до 2,5 м. Квіти забарвлені у рожевий колір, бутони розпускаються наприкінці травня.
- Кальмія багатолиста. Рослина не є високорослою, вона рідко сягає 2 м заввишки. Квіти рожеві й період їх розростання триває досить довго.
Для чого варто купити саджанці кальмії?
Кущі використовуються для озеленення ділянок завдяки їх красивому цвітінню. Низькорослі сорти – ідеальне рішення для альпінарію та кам’янистих садів. Ще їх можна замовити на ГрінМаркет для створення красивих бордюрів, які зберігатимуть свою декоративність впродовж усього року. Кальмію широколисту й інші види цієї культури можна поєднувати з хвойниками, папоротниками та різноманітними рослинами сімейства Вересові. У разі посадки з однорічниками рекомендується обирати у партнери рослини, які цвітуть пізніше або раніше кальмії.
Кальмія: посадка та догляд
Найкращий час для посадки – весна. Перед тим, як робити посадкові ями слід врахувати те, що відстань між кущами у щільних групах складає 0,8 м, а в розріджених – 1-1,5 м. Розмір ями має бути дещо ширшим за горщик Р9, у якому відбуватиметься доставка поштою Україною. Саджанець необхідно рясно змочити у горщику та витягнути, щоб зберегти земляну грудку й одразу здійснити посадку. Зверніть увагу, коренева шийка повинна опинитися на рівні землі.
Кальмія, посадка та догляд якої виконаний за вимогами, буде досить добре рости у випадку дотримання наступних правил:
- Кущі здатні витримати тимчасову посуху. Посушливим літом підливайте раз у 14 днів по 10 л на рослину. Рясне підливання є важливим і пізньої осені.
- Починаючи з квітня, 2-3 рази у сезон здійснюють підживлення комплексними мінеральними добривами.
- Молоді саджанці слід мульчувати торфом або щепками.
- На зиму рекомендується покрити рослину сухим листям або нетканим матеріалом/агроволокном.
Основні хвороби та шкідники кальмії
Вересові є витривалими і досить добре протистоять багатьом захворюванням та шкідникам. Іноді кущі уражуються грибком, який проявляється плямами на листі. Щоб запобігти проблемі, для боротьби слід використовувати фунгіциди. Якщо ви вирішили купити саджанці кальмії у нашому інтернет-магазині, важливо знати, що рослина може уражуватися хлорозом (нестача заліза). При цьому спостерігаються плями на молодому листі та блідість листя. Для лікування використовуються спеціальні препарати.
Більше дізнатися про види Кальмі і їх вирощування Ви можете зі статті нашого блогу Кальмія: екзотика і розкіш