Каталог саджанцівДекоративні кущі
Каталог саджанців
Кампсис

Купити саджанці кампсиса в Україні

Кампсис є представником швидкорослих ліан, які з часом легко досягають будь-якої висоти, досягаючи позначки в 15 м. Це листопадна рослина, що формує дерев’яніюче стебло та пагони з цупкою системою повітряних присосок, які міцно впиваються у поверхню будь-якого виду, навіть бетон. Пагони вкриті довгим непарноперистим листям, а на кінцях формуються короткі подібні на метелика суцвіття із трубчатих, діаметром біля 5 см і довжиною 7см, квітів з п’ятьма пелюстками. Квіти завжди забарвленні в яскраві кольори та в залежності від сорту можуть бути червоними, помаранчевими, малиновими або рожевими. Цвітіння починається в червні і триває біля трьох місяців до середини вересня. Кампсис активно використовується в вертикальному озелененню міста.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
 • Код товару: 003939
 • Назва: Campsis Orange
 • Назва українська: Кампсис Помаранчевий
 • В/Ш куща: ліана, до 15 м
 • Час цвітіння: червень
 • Колір квітки: помаранчевий
 • Вік саджанця: дворічній
85.00 грн
 • Код товару: 003938
 • Назва: Campsis Red
 • Назва українська: Кампсис Червоний
 • В/Ш куща: ліана, до 15 м
 • Час цвітіння: червень
 • Колір квітки: червоний
 • Вік саджанця: дворічній
92.00 грн
Кампсис

Особливості вирощування саджанців кампсису

Місце, де висаджують саджанці кампсису повинно бути відкрите для сонячного проміння, але захищене від північних вітрів. Механічний склад ґрунту для розвитку кампсису не має великого значення, але вони повинні бути родючими та вологомісткими. Регулярний полив допоможе зберегти ліану у квітучому вигляді.

Застосування кампсису в ландшафтному дизайні

Кампсис вирощують у вигляді ліани або штамбового дерева зі стрункою кроною. Він чутливий до формуючих стрижок. На відміну від багатьох інших ліан, кампсис, посадка і догляд якого потребує особливої уваги, здатний за короткий час дістатися значної висоти і закрити собою велику вертикальну поверхню. Довготривале цвітіння та невибагливий характер робить його лідером серед рослин, що використовують для декорації стін. Кампсис гармонійно поєднується з кущами вейгели.

Деякі особливості росту кампсису

Коли розмова заходе про кампсис, купити саджанці в Україні якого прагнуть досить багато садівників та дизайнерів, варто відмітити, що це дійсно унікальна рослина. Завдячуючи великій кількості повітряних присосок, кампсис надійно кріпиться до представленої йому опори. Коріння не просто зачіпається за опору, але і вростає в неї всередину. Це робить практично не можливим обережне видалення пагонів, що присмокталися до стіни будинку, так як коріння відділяється тільки з сумішшю між цеглинами і трісками від дерев’яних поверхонь. Саме тому, перед тим, як купити саджанці кампсис, потрібно обрати для нього таке місце, де не доведеться обмежувати його в рості, тим самим наносячи шкоду будівлі. Ще однією відомою особливістю даної ліани є постійна поява пророщення коріння. Воно може прорости в декількох метрах від материнської рослини навіть під асфальтом. Все проросле коріння регулярно видаляють механічними методами.

Як замовити саджанці кампсису?

Якщо ви задавались питанням «де купити кампсис?», хочемо вас запевнити, що у магазині GreenMarket на Вас чекають найкращі умови співпраці. Замовлення надсилаються поштою по всій території України. Можливий також самовивіз зі складу у місті Харків. Ми гарантуємо якість своєї продукції, а постійним клієнтам пропонуємо знижки. Тож Ви без проблем можете придбати кампсис, ціна якого більш, ніж сприятлива.

0 грн