Каталог

Актинідія Кенс Ред

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки

Актинідія сорт Ken`s Red, Кенс Ред (жіноча рослина). Актинідія сорту Кенс Ред Новозеландської селекції. Плоди дозрівають у вересні - жовтні. Плодоносити розпочинає на 3-4 рік. Ягоди сорту Кенс Ред темно-червоні, продовгуваті. Вони середньої величини, близько 3,0 см завдовжки та завширшки 2,0 см. Смак чудовий, солодкий з кислинкою та ананасним присмаком. Шкірка їстівна. Містить до 8 – 17% цукрів та 600 – 1200 мг вітаміну С на сиру масу. Стійкість до захворювань досить добра. Морозостійкість до -25 °С. Під час вирощення має потребу у міцних опорах. Можна вирощувати поблизу стовпів та інших опор, з натягнутим між ними дротом. Актинідії доволі добре ростуть на спушених, родючих та збагачених гумусом ґрунтах.

Для плодоносіння на ділянці повинна бути присутня одна чоловіча рослина. Універсальним запилювачем стане Актинідія Аргута (однієї чоловічої рослини вистачить для запилення 5 жіночих). Висаджувати актинідію рекомендується навесні.

Найкращим місцем для висадження є напівтінь. Має потребу у теплих, захищених місцях та помірно-зволоженому ґрунтові. Таким чином, стане в нагоді західна сторона будівель (альтанки, будинку), що створюють затінок. Молоді рослини потребують захисту від котів, котрі їх поїдають.