Каталог
Каталог саджанцівДекоративні кущі

Курильський чай (перстач) поштою по Україні

Для прикраси саду і отримання цілющої клумби варто посадити курильський чай, купити який в інтернет-магазині ГрінМаркет можна в любий час.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Курильський чай (Перстач) Курильський чай Goldstar Курильський чай Голдстар GreenMarket
Акція
 • Код товару: 005092
 • Назва: Goldstar
 • Назва українська: Курильський чай Голдстар
 • В/Ш куща: 0,6-0,8 / 0,8-1,2 м
 • Час цвітіння: червень-вересень
 • Колір квітки: жовтий
 • Вік саджанця: трирічний
Курильський чай (Перстач)

Рослина відома ще й під назвою перстач, могучка, шептуха. За старовинними доданнями курильський чай (купити Київ та інші міста України можуть за оптимальною ціною) зціляв, надавав сили та витривалість.

Особливості рослини

Вишукано і благородно курильський чай, купити саджанці якого можна в інтернет-магазині ГрінМаркет з адресною доставкою, виглядає при створенні змішаних живоплотів, на альпійській гірці, рокарії і в інших композиціях.

Природне місце виростання культури – вологі і прохолодні регіони. Кущ висотою 100-150 см володіє густолистними прямостоячими стеблами, дрібними, діаметром 2-4 см квітками. Курильський чай, ціна на який в GreenMarket радує, відомий своїми протизапальними, кровоспинними, противірусними і антибактеріальними властивостями. Кущ благотворно впливає і на склад грунту, стабілізуючи її показники і борючись з ерозіями.

Посадка багаторічників

Курильський чай, вирощування якого проводиться відповідно до вимог агротехніки, радує своїм зовнішнім виглядом і великою кількістю квітів на всьому теплому періоді. Для досягнення успіху у вирощуванні слід забезпечити рослині:

 • Відкрите, сонячне місце, захищене від протягу. Чай Курильський, фото якого представлено на сайті, комфортно себе почуває під захистом дерев великого розміру і кущів, що дають легке затінення.
 • Легкий, суглинний грунт з великим вмістом гумусу. Якщо на ділянці переважає глина необхідно приготувати субстрат, а на дно посадкової ями покласти дренаж.
 • Акуратне розпушування землі. Рослина курильський чай володіє поверхневою кореневою системою, яка легко травмується під час прополки. Будь-яке пошкодження коренів може призвести до загибелі культури.

Кущ курильський чай висаджується на грядку в середині весни або восени. Перед тим, як придбати саджанець треба викопати яму, розміром 60х60х100 см, укласти 20 см шар дренажу, заповнити на половину приготованим субстратом (2 частини листової землі, 2 частини перегною, 1 частина річкового піску).

Важливо! Курильський чай, посадка якого не залежить від часу виконання, болісно ставиться до заглиблення кореневої шийки. При розміщенні посадкового матеріалу в лунці необхідно стежити, щоб вона перебувала на рівні поверхні землі або глибина розташування не перевищувала 5 см.

При групових посадках кущів курильський чай розташовують на відстані 50-60 см між екземплярами і більше 120 см при одиночному вирощуванні.

Догляд за кущем

Курильський чай, купити саджанці якого в ГрінМаркет має можливість кожен садівник, не вимагає спеціального догляду. До обов'язкових заходів належать:

 • Рясний полив в посушливе літо. Виливають воду ввечері безпосередньо під корінь в кількості 10-15 л.
 • Мульчування поверхні грунту перегноєм.
 • Регульоване внесення мінеральних комплексів. Дорослий курильський чай купити Київ та інші міста України можуть з доставкою в будь-який регіон України. Підгодовують його два рази за період вегетації.
 • Санітарна осіння або весняна обрізка. Кожні 4-5 років кущ потребує омолодження.

Можливі неприємності

Курильський чай, купити саджанці якого в GreenMarket можна тільки високої якості, відрізняється унікальною стійкістю до хвороб і шкідників. Іноді листя можуть уражатися іржею. Для лікування інфекції використовують спеціальні фунгіциди або емульсію на основі міді та сірки.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців