Каталог

Троянда La Sevillana

 
Відправка буде здійснюватися у березні-квітні
  • Характеристики та опис
  • Запитання
  • Відгуки
La Sevillana F. (MEIgekanu) (Ла Севіліана) Meilland, 1978 Флорибунда

Це дивно яскрава флорибунда, нікого не залишає байдужим, коли вона цвіте на ділянці. Одні вважають La Sevillana ґрунтопокривною трояндою, інші - представницею класу флорибунда, самі ж орігинатори називають її ландшафтною. Подовжені бутони розпускаються в напівмахрові чашочашоподібні квітки 5-7 см в діаметрі, дуже яскравого чистого червоного кольору з трохи хвилястими пелюстками. Квітки з'являються в китицях по 5-10 шт. Вона зберігає колір і не вигорає на сонці. Цвітіння дуже рясне, майже безперервне. Квіти злегка ароматні.

Кущ густий, розкидистий, до 120 см заввишки і стільки ж шириною. Куст густий, округлий, широкий, розлогий. Листва блискуча, темно-зелена, часто з червоним відливом.  

Стійкість до захворювань хороша (++). Стійкість до дощу хороша. Морозостійкість USDA: П'ята зона.

Чудова в ландшафті, живоплоту, масових посадках. Універсальна троянда. Експерти відзначили дивовижну новинку незабаром після її появи - сертифікат ADR (1979) і звання «Золота троянда» (1980). Цю троянду слід купувати у місцевих виробників, вирощену на зимостійкість підщепі. Створити живопліт з імпортних саджанців дуже проблематично.