Каталог саджанців
Каталог саджанців
Лiлійники

Приймаємо закази на осінь 2018

Купити лілійники в Україні

Лілійник є одним з представників трав’янистих багаторічних рослин, які цінують, перш за все, за тривале цвітіння. Його квіти мають найрізноманітніші забарвлення. Найчастіше це кольори жовтих, помаранчевих, рожевих, червоно-коричневих відтінків. Одна квітка цвіте всього один-два дні, але їх дуже багато і безперервно один цвіт заміняє інший. Квітнуть лілійники в період з червня по серпень. Ці багаторічники прекрасно поєднуються з іншими рослинами, створюючи одну неповторну картину. В нашому інтернет-магазині багаторічні лилейники купити можна в будь-яку хвилину, просто обравши в каталозі бажаний сорт рослини.

Показано 1 - 2 позицій (усього позицій 2)
 • Код товару: 003988
 • Назва: Daring Deception
 • Назва українська: Лілійник Дарін Десепшн
 • Висота: 60 см
 • Час цвітіння: кінець липня
 • Колір квітки: рожево-лавандовий з яскравим фіолетовим вічком і вузькою такого ж кольору облямівкою на внутрішніх гофрованих пелюстках. Горло яскраво-жовте, красиво контрастує з забарвленням квітки
 • Розмір квітки: 13 см
114.00 грн
 • Код товару: 006062
 • Назва: Мілдред Mitchell
 • Назва українська: Лілійник Мілдред Мітчелл
 • Висота: 65 см
 • Час цвітіння: червень-липень
 • Колір квітки: рожево-ліловий з бузково-рожевою облямівкою
 • Розмір квітки: 17 см
149.00 грн
Лiлійники

Переваги лілійників, посадка та догляд

Тривале цвітіння протягом всього сезону – ось основна перевага лілійників. Майже всі сорти лілійників порадують вас невибагливістю у догляді. А яскравість кольорів квітів не залишать байдужим навіть тих, хто не захоплюється квітами. За чарівність квітів, а також одноденне цвітіння лилейники ще називають Красноден.

Щоб лілійники віддячили вам своєю красою, за ними потрібно правильно доглядати. По перше, посадка лілійників має проводитися весною, але дозволяється також влітку, не пізніше серпня місяця. Місце слід обрати таке, де сонце буде світити не менше 6 годин на день, тільки за таких умов лилейник розкриє всі свої барви. Але він також переносить і тіньові місця. Він добре переносить перезволоженість ґрунту, має високу морозостійкість, до -40 градусів, тому не потребує спеціального зимового укриття.

Обрати сорт лілійників

Для того, щоб купити лилейники в Україні, перегляньте каталог інтернет-магазину GreenMarket. В ньому представлені не тільки популярні сорти цих неймовірних багаторічників, але й нові, які ви неодмінно захочете придбати для своєї колекції. Ціни в магазині вас приємно здивують. Доставляються лилейники поштою. Перед відправкою покупцеві, продукція проходить ретельну перевірку та спеціальну упаковку, тому на місце призначення посилка прибуває в ідеальному стані.

Лілійники бувають жовтимчервонимрожевимфіолетовим та кремовим забарвленням.

Ми розуміємо, як важко обрати потрібний сорт лілійників, особливо, якщо ви не є професіоналом садівництва. В такому випадку ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам-консультантам за телефонами, які відображені на сайті. Ознайомте консультанта зі своїми вимогами та вподобаннями щодо рослин, і вони допоможуть підібрати для вас найкращі сорти, що впишуться до ваших інших рослин на ділянці.

Лілійники – прикраса саду

Дуже часто професіонали та любителі використовують лилейники в ландшафтному дизайні, адже ці рослини є дуже різноманітними. Деякі з них мають цікаві малюнки і рюші на пелюстках, а в інших ці пелюстки мають розкішне махрове покриття. Різна висота стебла та різні форми та розміри квітів роблять ці рослини майже ідеальними для створення казкових картин. Ці популярні багаторічники чудово прикрасять лінії стежок, клумби біля будинку, гарно виглядають як в одиночних, так і в групових посадках.

Незвичайні і достовірні факти про лилейниках в статті: Лілейник: різноманітність, практичність і застосування в кулінарії!

Лилейник, він же красоднев. Кореневищна багаторічна рослина. Вирощується людьми з давніх-давен, але популярність здобуло завдяки Карлу Ліннею і назвою, яке означає «одноденна краса». Розрізняють листопадні (сплячі), вічнозелені і напіввічнозелені лілейники.

Посадка та догляд за лілійниками

Невибагливість лилейника і здатність рости практично в будь-яких умовах, зробили його «рослиною ледачого садівника». Місце для посадки вибирають сонячне, особливо для сортів з жовтими, білими, пастельними і рожевими квітами. Темні сорти з червоними, фіолетовими і пурпуровими квітами воліють півтінь (на сонці темні фарби швидко вигорають). У жаркому кліматі темні відтінки можуть вигоряти, і в даному випадку допомагає рясний полив. Бажано захистити лилейник від конкуренції за вологу з кореневими системами чагарників і великих дерев. Зате він добре витримує вітряну погоду і ідеальний для відкритих ділянок та узбережжя.

Розмноження лілійників

 

Розмножують лилейник вегетативно, діленням куща. Перед посадкою усі зайві листя обрізаються на 10-15 см для зменшення транспірації. Після посадки навесні або влітку, протягом тижня бажаний щоденний полив. При посадці восени, вологість грунту контролюється, щоб запобігти загнивання, а перед заморозками проводиться обов'язкове мульчування. Грунт лилейник любить нейтральний або слабокислий, з гарним дренажем, насичену органікою. Наприклад, пухкий суглинок з родючим грунтом 40-60 см. У важкий глинистий грунт додають компост і пісок. Створення ідеальної грунтосуміші не потрібно. Додаткова органічна підгодівля - тільки в разі недостатньо сприятливого росту і розвитку. Лилейник не терпить весняного застою води і високого рівня ґрунтових вод. Коренева шийка завжди повинна бути вище рівня води. У природі лилейник здатний витримувати тривалу посуху. Але достатній полив збільшує розмір квітів, їх кількість і привабливість, а також може стимулювати повторне цвітіння. Зазвичай рекомендується щотижневий полив (переважно ввечері) з метою просочити водою шар грунту 20-30 см в глибину. Піщані грунти вимагають додаткових поливів. Сучасна гібридизація лилейника приділяє більше уваги привабливості квіток, а краса листя, стійкість до хвороб і морозостійкість йдуть на другий план. Один з важливих прийомів агротехніки для лилейника - мульчування для захисту кореневої системи від перепадів температур. На зиму лілейники вкривають перепрілою сосновою хвоєю (шар 20-30 см). Лилейник уражається трипсами, лілейними комариками, слимаками та водяними полівками. Із захворювань вражає коренева гниль, іржа і фузаріоз.

Лілійники в дизайні саду

Завдяки швидкому розростанню, посадками лилейника можна заповнити великі прогалини в ландшафті, придушити розростання бур'янів, запобігти ерозії грунтів. Лилейники висаджують уздовж терас, в бордюрах і живоплотах, уздовж тротуарів, басейнів, газонів і меж змішаних посадок.

0 грн