Каталог саджанців
Каталог саджанців
Цибулинні

Цибулини квітів поштою по Україні

Цибулинні рослини користуються великим успіхом у любителів квітів. Пробуджений від сну сад вони забарвлюють всіма кольорами веселки - від сонячного жовтого до темно-пурпурного, від ніжно-блакитного до фіолетового. Деякі рослини мають великий листовий орнамент, інші цінуються за аромат, але саме квітка виділяє цибулинні серед інших рослин. Світ садових багаторічників вражає своєю різноманітністю і якщо правильно їх підібрати, то милуватися ними ми можемо впродовж півроку, з ранньої весни до глибокої осені.

Цибулинні

Коли потрібно купити цибулинні рослини

Якщо Ви вирішили купити цибулинні квіти, запам'ятайте, що покупка цих квітів по каталогу з доставкою поштою відрізняється від покупки їх в магазині. Замовити і, відповідно, купити цибулинні квіти поштою потрібно заздалегідь, щоб до сезону посадки Ви вже отримали посилку з вибраними Вами сортами.

Варіант облагородження саду такими квітами, як тюльпани, нарциси, гіацинти та крокуси з року в рік не виходить з моди. Отже, наш каталог цибулинних квітів пропонує до уваги тільки найкращих представників.

Разговор о луковичных

Знаходимо місце для посадки цибулинних рослин

Цибулинні садять поодинці, групами або рядами, залежно від того, якого декоративного ефекту хочуть досягти. Їх використовують для оформлення клумб і міксбордерів, садять на газоні і в контейнерах. А невисокими мілколуковичними рослинами можна прикрасити навіть кам'янисту гірку.

Для цибулинних підійде живильний суглинний або супіщаний грунт. Глиниста - занадто важка, а легка піщана - швидко пересихає. Такі грунти потрібно покращувати для вирощування цибулинних рослин. Грунт слід глибоко перекопати, а перед посадкою - удобрити мінеральними добривами.

Потреби у волозі у різних видів відрізняються. Проте всі вони мають потребу в гарному поливі після пересадки. Від цього залежить якість їх вкорінення. При виборі квітів для власного саду, орієнтуйтеся не тільки на красу і обсяг суцвіть, а й на пристосованість рослини до умов Вашої ділянки. Тому, якщо купити цибулинні в інтернет-магазині « GreenMarket» можна отримати консультацію кваліфікованого спеціаліста.

Гармонія фарб і форм цибулинних

Цибулинні рослини настільки різноманітні в своїх колірних відтінках і так один від одного відрізняються, що Ви зможете створювати з них справжні композиції. А взимку вони виглядають особливо прекрасно - їх пишна зелень, а іноді і квітки, виглядають приголомшливо. Присвятіть свій час цим дивовижним рослинам, а вони на Вашу увагу дадуть відповідь своїм пишним цвітінням. Можливо, вони порадують своїм квітковим сюрпризом навіть серед лютої зими.

Цибулинні купити в Україні відтепер не проблема. У Вас є можливість  не тільки за доступною ціною цибулинні купити, а й ще з упевненістю в якості, завдяки інтернет-магазину GreenMarket.  В нашому асортименті Ви знайдете тільки самі стійкі до змін погоди, найкрасивіші, і найбільш адаптовані до нашого клімату цибулинні квіти.

Классификация тюльпанов

Как посадить тюльпаны

Які цибулинні купити?

Цибулинні - улюблена садівниками яскрава і різноманітна група багаторічників. Під цим терміном об'єднують рослини, що володіють спеціалізованим органом вегетативного відновлення - цибулиною. Переважно такі рослини належать до класу

Однодольні:

  • сімейства Лілійні (тюльпан, лілія),
  • Амарилісові (пролісок, нарцис),
  • Ірисові, Гіацинтові (Спаржеві).

Але трапляються і в деяких родах серед дводольних:

  • Кислиця,
  • Сердечник.

Цибулина є видозмінений (зазвичай підземний) пагін. У цибулини дінце - це стебло, а луски - це листя, в пазухах яких знаходяться нирки. Не варто плутати з цибулинними рослини з іншими видозміненими пагонами, схожими за функціями і будовою. Це бульбоцибулина (Шафран (лат. Crocus), Пізньоцвіт, Фрезія) і псевдобульба.

У таких рослин як цибуля, тюльпан, кандик, цибулини однорічні; у нарцисів і амарилісів - багаторічні. Зазвичай цибулини висаджують восени, в добре удобрений грунт, прикриваючи грунт зверху листям. Для розмноження від основи дорослої цибулини відокремлюють молодих діток. У гіацинтів застосовують вирізання дінця або його розрізання для стимуляції утворення цибулинок. Лілії можна розмножувати укоріненням окремих лусочок.

Відстані між окремими рослинами в суцільних посадках визначаються розмірами цибулини.

  • Для лілії - 30 см,
  • для нарциса - 15-20 см,
  • для проліски - 10 см.

Цибулинні рослини поділяють на 2 групи за часом цвітіння: весняно-квітучі, які висаджують восени, і осінньо-квітучі, що висаджуються навесні. Багато весняно-квітучих цибулинних зацвітають уже в кінці зими.

Вибрати й купити цибулини квітів і цибулинні рослини ви можете в нашому інтернет-магазині!