Каталог

Купити лілії, цибулини лілій в Україні

Лілія - це витончений, ароматний багаторічник, який дуже багатий своїми колірними гамами. Крім своїх зовнішніх характеристик вона також є і лікувальною рослиною: настоянка з пелюсток - перший помічник при опіках і порізах. А з цибулини лілії ще здавна готували солодкі приправи і варили варення. В інтернет-магазині GreenMarket Ви можете купити цибулини лілій незвичайних сортів, ознайомитися з їхніми характеристиками в нашому каталозі.

Азіатські гібриди

Азіатські гібриди

Східні гібриди

Східні гібриди

Горщикові лілії

Горщикові лілії

ЛА-гібриди

ЛА-гібриди

ОТ-гібриди

ОТ-гібриди

Інші лілії

Інші лілії

Лілії

Зараз садівники по всьому світу вирощують понад 100 видів лілій. Різні сорти цієї квітки можуть володіти різноманітною забарвленням і приємним ароматом. У вас є можливість купити цибулини лілій за найдоступнішою ціною в Україні, і отримати своє замовлення поштою.

Ароматні красуні

Лілії славляться своїм неповторним запахом. Багатьох захоплює дане якість цих садових рослин, але деякі зупиняються перед купівлею і посадкою лілій у своєму саду. Зазвичай це люди, які страждають алергією. Зараз можна спокійно забути про «ароматичних» упередженнях. Виведені сорти зовсім не мають аромату або з дуже легким запахом. Алергіки можуть вибрати і купити такі цибулини лілій зовсім недорого.

Посадка цибулин лілій

Цибулини лілій необхідно висадити до середини жовтня. Краще - у вересні. В цей час цибулини знаходяться в стані спокою. Якщо ви купили цибулини лілій до посадки, їх потрібно зберігати в темному приміщенні.

Заранее стоит тщательно продумать место, где будут расти эти многолетники на Вашем участке. Дело в том, что их нежелательно пересаживать часто, иначе развитие замедлится. Значит, стоит выбрать, где посадить луковицы, чтобы не тревожить их 3-4 года. Участок должен быть солнечным, а для притенения ножки можно высадить грунтопокривні рослини низькорослі. Так луковицы не перегреются и не пересохнут.

Догляд за ліліями

Квіти невибагливі у догляді, вимагають зовсім небагато уваги і практично не бояться шкідників. Головне - не застосовувати органічні добрива, інакше можуть з'явитися грибкові хвороби. Деякі види цвітуть у червні, деякі - в серпні. Висота цих квітів - від півметра до двох.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців