Каталог

Мангали, коптильні та грилі за доступними цінами

У літній період за часів пікніків і відпусток незамінний мангал, купити який в інтернет-магазині ГрінМаркет можна, не виходячи з дому.

Показано 1 - 12 товарів (усього товарів 22)
Сортування
Мангали Гриль круглий Гриль круглий GreenMarket
Немає в наявності
12
Мангали

Сучасні сталеві вироби розрізняються матеріалом виготовлення і зовнішнім виглядом. Найпопулярніший – мангал розкладний, купити який в GreenMarket можна за оптимальною ціною.

Різновиди виробів

У каталозі компанії ГрінМаркет представлені до вибору вироби, відповідні гігієнічним стандартам і забезпечують рівномірне прожарювання м'яса. Купити якісний мангал з адресною доставкою можна всім жителям України. Вироби мають:

  • Доступну вартість – мангал зі сталі 2 мм прослужить не один рік.
  • Незначну вагу, що дозволяє взяти гриль, мангал на природу.
  • Ергономічну форму, що робить приготування м'яса комфортним процесом.

Гриль-барбекю, купити Україна який може поштою в інтернет-магазині ГрінМаркет, може бути різного розміру. Вибираючи вироби з високоякісної жаростійкої стали, варто враховувати їх параметри.

  • Природно, чим довше жаровня, тим більше шампурів вміститься. Проте, в великий ящик поміститься в два рази більше вугілля, що підвищує вартість приготування шашлику. Гриль, ціна якого приємно вражає, на шість шампурів оптимально підходить для маленької компанії.
  • Дуже важлива глибина мангала з нержавійки, так як від її розміру залежить ступінь прожарювання м'яса. Золота середина – 11-16 см.
  • Висота виробу – поняття розтяжне, так як у кожного «кухаря» свій ріст. Оптимальним варіантом вважається висота 65-75 см.

Мангал розкладний, купити який в GreenMarket можна за оптимальною вартістю, на вісім шампурів є ідеальним варіантом для дачі. Виріб з 3 мм сталі прослужить не одне десятиліття і забезпечить одночасне приготування шашликів на велику компанію.

Переносний мангал – оптимальне співвідношення ціни і якості

Важливо, щоб мангал для дачі був зручним у використанні, безпечним і забезпечував рівномірне прожарювання м'яса. Для приготування шашлику на дачі найкраще вибрати переносний мангал, який влітку буде стояти у дворі, а на зиму переміститься в підсобне приміщення для зберігання. Переносний мангал для дачі дозволить без проблем приготувати дуже смачне блюдо. Дуже комфортні в застосуванні сталеві предмети на коліщатках, які можна переміщати по саду. Наявність додаткових решіток дозволяє приготувати не тільки смачний шашлик, а й гриль-овочі, стейки, рибу і так далі.

Для пікніка багато хто воліє купити розкладний гриль – компактну і легку модель, яка використовується рідко. Основний недолік виробів – великі тепловтрати.

Важливо! Якщо гриль вугільний стає невід'ємною частиною саду, він повинен відповідати загальному оформленню і гармонійно доповнювати композиційний план.

Особливою популярністю у дачників користується коптильня гарячого копчення. В каталозі ГрінМаркет представлені до вибору високоякісні вироби, так, купити коптильню можна компактну і зручну. Сучасний дизайн дозволяє встановлювати її в будь-якому місці саду, доповнюючи оформлення особливої зони. Замовити коптильню, як і мангал, можна поштою.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців