Міцелій грибів

Міцелій - це «насіння» грибів. Виростити гриби самостійно - це мрія будь-якого грибника. Вивчивши і створивши відповідні умови для росту грибів і купивши міцелій, ви будете мати свої гриби.

«КАТАЛОГ НАСІННЯ МІЦЕЛІЇВ»


Маслята фото
код: 731004
10 г в упаковці
38 95 грн.
Рижик фото
код: 731012
10 г в упаковці
36 95 грн.
-10%
Сироїжка фото
код: 731027
10 г в упаковці
26 06 грн. 28 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Міцелій грибів 🍄

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

В этом году снова заказали. Мы уже давно грибы не покупаем) выращиваем у себя в пеньках)))) И вкусно и безопасно)

відповісти на відгук

Мрія будь-якого грибника - вирощувати гриби на дачі. Любительське культивування мікорізованних лісових грибів, наприклад білих, (мікориза - явище співіснування грибів з корінням дерев) не гарантує 100% результату, оскільки урожай грибів сильно залежить від погоди, грунту і багатьох інших факторів. Для їх культивування повинні бути створені найприродніші умови, і міцелій повинен купуватися і застосовуватися відповідно до інструкцій.

відповісти на відгук

Купили несколько видов. Будем пробовать разводить, а то цены растут нереально, да и своего хочется!

відповісти на відгук

Вперше спробувала замовити міцелій Сироїжки, Підосиновика.Чи щось зійде ще не знаю, але все отримала, дякую.

відповісти на відгук

Міцелій грибів поштою. Купити міцелій в Україні

Використання грибів в кулінарії відомо ще з давніх часів. Сьогодні гриби всіляких різновидів від підосичників до шиітаке є одним з важливих інгредієнтів в кожному десятому блюді. Чимало й тих людей, які своїм головним захопленням називають збирання грибів. «Тихе полювання» приносить не тільки задоволення, але і хороший урожай, який можна або законсервувати, або продати. Деякі люди роблять з цього бізнес, але не чекають відповідної погоди, а вирощують гриби в спеціальних ангарах або навіть в квартирі за допомогою міцелію грибів. І найкраще, таким чином, культивуються печериці та гливи.

Міцелій - це штучно створена коренева система гриба, схожа на тонкі нитки (гіфи), які розвиваються в субстраті, створеному з соломи, сухих кукурудзяний стебел або лушпиння насіння соняшнику. Для розведення в домашніх умовах знадобитися купити міцелій грибів. Для початку потрібно обробити водою або парою субстрат. Далі його потрібно змішати з купленим міцелієм так щоб його кількість становила 5% від загальної маси посадкового матеріалу. Отриману суміш формують в невеликі целофанові блоки, в яких роблять надрізи в половину сантиметра під кутом 45 градусів. Через них в наслідок будуть пробиватися зростки. Мішки встановлюють уздовж стіни інкубатора з відстанню від неї і між собою не менше 5 сантиметрів. У період 25 днів приміщення лише обробляють хлористим розчином, вологість повітря повинна підтримуватися на рівні 90%. Коли перші плоди від використання міцелію гливи будуть очевидні, приміщення слід провітрити, щоб капелюшки були надмірно водянистими, а після просихання їх знімають. А вже через 2-3 тижні можна очікувати наступну хвилю врожаю.

Купити міцелій гливи за доступними цінами можна в інтернет магазині Флоріум. Завдяки зручній системі реєстрації та подальшого замовлення можна не виходячи з дому зробити оптове замовлення всього необхідного. Також компанія пропонує купити міцелій печериць та інших грибів, які будуть давати приплід цілий рік. Продаж проводитися безпосередньо в Києві, а також може здійснюватися за допомогою доставки поштою в будь-який куточок України. Гарантія на всі товари голландського виробника триватиме 2 роки.

Інтернет магазин насіння овочів в Україні магазин надає вам можливість купити насіння, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити міцелій по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).