Каталог саджанців
Каталог саджанців
Багаторічники

Саджанці багаторічників (багаторічних рослин) з доставкою

В даному розділі можна ознайомитись з різноманітними видами багаторічників. Тут ви знайдете як декоративно-листяні, так і гарноквітнучі рослини. З усього різноманіття представлених рослин буде просто обрати прикраси для міксбортерів, клумб, кам’янистих садків або водойм. Також в розділі знайдуться рослини як для сонячних ділянок, так і для тіньових місць. Сміливо обирайте декоративні багаторічники, якщо хочете зробити ваш сад ще більш затишним та привабливим.

Багаторічники

Багаторічники

В інтернет-магазині  GreenMarket представлений широкий вибір декоративних багаторічників. Ці рослини особливі тим, що у догляді за ними не потрібно прикладати особливих зусиль та витрачати багато часу.  Не сумнівайтеся, саме багаторічники зроблять вашу ділянку особливою и неповторною. В каталозі зібрані найрізноманітніші види багаторічників: гарноквітнучі та трав’янисті багаторічники , яскраві та ніжні, ті, що квітнуть все літо, або осінні сорти.

Тіньовитривалі і невибагливі багаторічники

В залежності від ваших уподобань, в нашому магазині представлені найрізноманітніші багаторічники. Щоб прикрасити ділянку, де багато світла та сонця, слід звернути увагу на тіньовитривалі багаторічники. Шукаєте рослину для садка, де більшість часу тінь? Обирайте з рослин, що добре себе почувають без цілоденного сонця. Прикладом тіньовитривалого багаторічника є Хоста. Ця рослина була виведена в Азії, являється низькорослим багаторічником (до 50 см) та зовсім невибаглива у догляді. Хоста гармонійно розташується на краю квітника або клумби. Унікальною є Герань криваво-червона: вона добре себе почуває як в тіні, так і на добре освітленій ділянці. Цей ґрунтопокривний багаторічник буде радувати  вас все літо своїми чаруючими квітами.

 Выбираем многолетники: советы эксперта-цветовода

Декоративні рослини для ароматного саду

Мабуть всі одразу відчувають, який багатий аромат випромінюють багаторічники. Це можливо завдяки високому вмісту ефірних масел, що зосереджені не тільки в листі рослини, але і в квітках. Представниками таких рослин з неповторним ароматом є Монарда гібридна (більш відома, як бергамот), лимонна м’ята і американська меліса. А, наприклад, запашна м’ята стане у нагоді не тільки для декоративних цілей, але й у повсякденному житті для додавання в трав’яні чаї, що, безумовно, корисно для здоров’я. Ці невибагливі багаторічники з пряним ароматом неодмінно сподобаються вам і вашим близьким.

Багаторічні квіти - Прекрасні лілійники

Зверніть свою увагу на сорти лілійників, що представлені в нашому магазині. З червня по серпень ці багаторічники будуть цвісти та радувати вас красою своїх квітів. Завдяки такому широкому розмаїттю кольорів, лілійники зможуть створити одну спільну картину з іншими рослинами в садку. А морозостійкість цих рослин робить їх незамінними при посадці у місцях зі складними кліматичними умовами. Але, щоб зберегти насиченість кольору, їм все ж необхідна достатня кількість сонячного світла. Щоб висадити ці багаторічники в саду, не потрібно великих затрат, адже рослини цієї групи доступні для придбання всім, бо мають невелику ціну. Ви маєте можливість замовити різні види цих рослин гуртом. Не важко уявити, як гарно та яскраво буде виглядати ваш садок, прикрашений цими чаруючими різнокольоровими квітами. А головне, цим явищем ви зможете милуватися протягом всього літа. В бік лілійників можна віднести ще декілька аргументів: вони опираються багатьом садовим шкідникам, чудово розмножуються та мають потужні квітконоси, що здатні витримувати на собі кілька бутонів.

Як підібрати для свого саду багаторічники?

Не можете визначитися і обрати серед нескінченного асортименту? Зв'яжіться з нашими менеджерами, вони допоможу підібрати саме ті багаторічники, що якнайкраще підійдуть для зростання в тому чи іншому регіоні України. Ви маєте можливість замовити багаторічники поштою, а саме службою доставки «Нова Пошта», а жителі Першої столиці завжди можуть забрати продукцію зі складу нашого магазина за лічені хвилини. 

Авторські статті про застосування рослин у ландшафтному дизайні:

Альтернативний газон з багаторічників

Острівний міксбордер

Гобеленовий міксбордер