Каталог саджанцівБагаторічники
Каталог саджанців
Гвоздика

Приймаємо замовлення на осінь 2018

Саджанці гвоздики з гарантією якості

Гвоздика - рід рослин, що включає близько 400 видів цієї квітки. Серед сортів зустрічаються одне, двох і багаторічні рослини. Стебло квітки буває гладким, вузлуватим, трав'янистим або полуодревеснівшим. Листя вузькі, подовжені, розташовані супротивно, зелені або сизо-блакитні. Квітки поодинокі або зібрані в суцвіття, найрізноманітніших відтінків: білі, кремові, жовті, червоні, фіолетові. У кожного сорту гвоздики свій час цвітіння, довжина квітконосів різна, також неоднаковий і розмір квіток.

Показано 1 - 1 позицій (усього позицій 1)
  • Код товару: 007566
  • Назва: Dianthus alpinus
  • Назва українська: Гвоздика альпійська
  • Висота: 20-25 см
  • Час цвітіння: червень-липень
  • Колір квітки: червоно-пурпурова
  • Вік саджанця: однорічний
52.00 грн
Гвоздика

Гвоздика вирощується як горшкова культура, а також використовується в озеленювальних роботах. Квіти для зрізу вирощують в теплицях і оранжереях.

 

Повертаючись до символічності гвоздики: значення букета цих квітів крім подяки, також ототожнюють з такими високими поняттями як честь, вірність і свобода. Тому не дивно, що в радянські часи невід'ємним атрибутом святкування Дня Перемоги були гвоздики, значення яких яскраво виражають данину вдячних поколінь.

Догляд та вирощування

Придбати саджанці гвоздики- це тільки половина справи, важливо ще й правильно висадити їх і забезпечити правильний догляд. Гвоздика - світлолюбна, холодостійка, для успішного росту потрібен легкий грунт, з невисоким рівнем зволоження. Ідеальним місцем для висадки гвоздики є місце, на яке впливає пряме сонячне світло. Перед посадкою грунт удобрюють органікою. Полив повинен бути регулярним: відразу після просихання земляного кома, але слід уникати і надмірного поливу, можна обприскувати. Пересадка гвоздики проводиться у міру росту рослини. Розмножують гвоздики насінням, рідко діленням куща. Підживлення квітки гвоздики вимагають 1-2 рази на місяць, спочатку добрив розвідних у воді, потім поливають грунт звичайною водою, а потім вже розчином з мінеральними добривами.

Все про лікувальні властивості гвоздики

 Квітка не має корисних властивостей. Її висаджують тільки в декоративних цілях. А ось дерево, яке росте в Індонезії, Занзібарі, Індії та Філіппінах, здавна використовується як прянощі та ліки. Навіть вирощена в інших країнах така гвоздика є одним з кращих антибактеріальних засобів в природі!

Квітка гвоздики в інтернет-магазині GreenMarket

Купити саджанці гвоздики в Україніпо доступній ціні можна в інтернет-магазині GreenMarket. Варто купити саджанці гвоздики навіть початківцям садівникам, адже догляд за ними досить простий, а покупка  дає можливість попрактикуватися у вирощуванні квітів, не витрачаючи при цьому великі кошти. Дуже чарівно виглядають флокси поряд з гвоздиками, якщо їх посадити поруч.

Наш каталог ознайомить Вас з інформацією про посадковий матеріал, продаж яких здійснюється в режимі онлайн. Якщо у вас виникли питання - зв'яжіться з нашими консультантами.

Гвоздика садовая: популярные виды и сорта

0 грн