Каталог

Juniperus sabina. Саджанці ялівця козацького купити в ГрінМаркет

Козацький ялівець один з самих невибагливих видів ялівців, що дозволяє його широко використовувати для озеленення як садових ділянок, так і міських вулиць. Найчастіше сорти козацького ялівцю являють собою сланкі, розлогі чагарники заввишки до 1-1,5 м. Вони дають великі річні прирости і швидко розростаються в ширину, утворюючи щільні зарості. У ландшафтному дизайні його застосовують найчастіше для озеленення великих ділянок або території за ними, так з часом розростаючись ялівець займає велику площу. 

Козацький ялівець

Широко використовують як грунтопокривну рослина, наприклад, на кам'янистих або крутих схилах, але багато сортів козацького ялівцю добре виглядають на газонах, або в декоративних групах з іншими хвойними.

Для нормального росту козацький ялівець варто посадити на добре освітленій ділянці. Морозостійкість висока. До ґрунтових умов козацький ялівець не вимогливий, добре переносить сухість повітря, але це не означає, що рослина зовсім не потребує поливі. Дуже добре переносить обрізку, що полегшує догляд за рослиною, так як через швидке розростання часто доводиться робити обмежуючу стрижку. Розмножують найчастіше живцями або відводками, які швидко і добре вкорінюються.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців