Каталог

Juniperus chinensis. Саджанці ялівцю китайського в асортименті

У садовій культурі поширені чагарники як зі сланкою, так і з колоновидною або пірамідальною формою крони. Гілки висхідні або розпростерті. Хвоя в залежності від сорту на молодих гілках частіше голковидна, а на верхніх гілках лусковидна. Забарвлення хвої різноманітне від золотисто-жовтої, іноді зеленої з різними відтінками до сріблясто-блакитної.

Китайський ялівець

У ландшафтному дизайні китайські ялівці використовують як для одиночних посадок, так і для створення алей та інших групових посадок, а карликові форми висаджують в альпінаріях і рокаріях. Для посадки вибирають сонячні місця, в іншому випадку рослина втрачає колір і свою декоративність. До родючості грунту ялівець невимогливий. Морозостійкість хороша. Однак у лютому-березні можливі сонячні опіки і пригорання хвої, тому рослини, особливо колоновидні форми, слід в цей період притіняти. Сухість повітря не сприятливо впливає на ріст рослин, тому в посушливий період вони потребують додаткового поливу і обприскуванні крони.

В умовах міста розвивається добре. Обрізку переносить добре. Розмножується відводками та напівздеревілими живцями. При насіннєвому розмноженні не завжди зберігається материнська форма.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців