Каталог

Juniperus procumbens. Купити саджанці лежачого ялівцю з доставкою

Ялівці – вічнозелені декоративні чагарники з приємним ароматом хвої. Рід ялівців налічує 70 видів чагарників, які ростуть в основному на північній півкулі. Садівники люблять ялівці за їх неповторні форми, які можна обрізати і створювати справжні витвори мистецтва.

Лежачий ялівець

Ялівець лежачий

Ялівець лежачий – це сланкий чагарник. У висоту досягає 50-70 см, а діаметр крони – 2 м. Пагони стеляться по землі. Такий вид ялівця рекомендують використовувати для прикраси кам'янистої місцевості, а також скельних садів. Так само, як і багато інших ґрунтопокривних, їх можна вирощувати в контейнерах. Красиво виглядають як в одиночних посадках, так і в групових ландшафтних композиціях. Спробуйте з'єднати з вересом, ерікою, ґрунтопокривними соснами, трояндами, злаками і багаторічниками.

Ялівець лежачий. Посадка і догляд

Лежачий ялівець любить сонячні місця, але з невеликою тінню. У тінистих місцях втрачає свої декоративні властивості і красиву форму.

Склад ґрунту, а також відстань між саджанцями, потрібно обирати виходячи із сорту ялівцю. Дізнайтеся у консультантів магазину, в якому купуєте саджанці, як правильно висаджувати рослину. Найбільш популярним лежачим ялівцем є сорт Нана. Він вважає за краще добре зволожений і дренированную грунт. Відстань між саджанцями від 0,5 до 2 м. Глибина посадкової ями 70 см. При посадці не можна сильно поглиблювати кореневу шийку. Грунт воліє слабокислую або нейтральну. Лежачий ялівець не вимагає частого удобрення грунту.

Доглядати за лежачим ялівцем не складно. Проблеми, з якими він може зіткнутися, це обгорання хвої та грибкові захворювання. Раз на тиждень потрібно обприскувати кущі, влаштовувати дощування. Обов'язково видаляти сухі гілки, а надання форми залежить від сорту і бажаного результату. Молоді рослини вкривають на зиму, а дорослі і без укриття добре переносять морози і снігопади. Ялівці колоновидної форми обв'язують, щоб не обламалися гілки під вагою снігу.

Розмноження

Розмножують лежачий ялівець насінням, які дозрівають під час цвітіння. Також можливе розмноження живцями, які беруть у молодих рослин. Сланкі ялівці розмножують відведеннями.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців