Каталог

Juniperus media. Саджанці середнього ялівцю замовити з доставкою Середній ялівець - є гібридом між китайським і козацьким ялівцями, що дозволило створити велику кількість цікавих сортів. В основному це - швидкозростаючі чагарники до 1 метра у висоту і до 2 метрів завширшки. У верхній частині крони хвоя часто луската, а внутрішня - голчаста.

Середній ялівець

У молодих рослин хвоя часто світло-зеленого кольору, але з віком вона темніє. Існує цілий ряд сортів з золотисто - жовтою хвоєю. Форми середнього ялівця широко використовують в озелененні, оскільки вони володіють високою декоративністю, швидко розростаються і невимогливі у догляді. Їх висаджують як солитерно на газоні, так у складі груп з хвойних рослин. Часто застосовують для оформлення нижнього ярусу у великих ландшафтних композиціях.

Ялівець середній досить зимостійкий. Не потребує частого поливу: поливають тільки в посушливу погоду. До грунту невимогливий. Посадку слід проводити навесні або восени на добре освітлені ділянки або легку півтінь. Ялівець декоративний цілий рік. Рослина добре переносить обрізку, її проводять в міру необхідності для підтримки форми чагарнику і видалення сухих гілок.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців