Каталог

Juniperus virginiana. Купити саджанці виргинского ялівцю в Україні

Сорти віргінського ялівцю є однодомними (іноді дводомними) високими деревами. У висоту досягають 30 метрів. На початку росту крона має вузьку яйцевидну форму, але з часом дерево приймає ширшу форму з розлогими гілками. Популярний ялівець віргінський у садівників, як дуже декоративна і невибаглива хвойна рослина. Але після 40 років життя нижні гілки дерева в'януть і сохнуть, тому дерево втрачає свою декоративність.

Віргінський ялівець

Ялівець віргінський – опис сортів

Існує 70 сортів віргінського ялівцю. Практично всі вони добре ростуть на території України і сусідніх країн.

Сорт Blue Arrow має вузьку гостру форму крони і жорсткі, вертикальні гілки. Щороку дерево виростає приблизно на 15 см. Цей сорт вимогливий до догляду за собою. Висаджувати його потрібно тільки на сонячних місцях. У сильну посуху вимагає додаткового поливу, а під час снігопадів необхідно звільняти гілки від снігу, щоб уникнути їх обламування. Блю Арроу використовують для створення живоплоту, в інших ландшафтних композиціях, а також в одиночних посадках.

Сорт Glauca має колоновидну форму крони і зріст в 5-6 метрів. Щорічний приріст дерева становить 15-20 см. Для збереження насиченого кольору забарвлення хвої дерево краще висаджувати на сонячних місцях. Глаука добре переносить морози і посуху, а також невибаглива до складу ґрунту.

Сорт Grey Owl – чагарник висотою 2-3 метри і з густою розлогою кроною. Ширина крони становить 5-7 метрів. Потрібно витримувати ширину між посадкою саджанців не менше 1,5 метрів. Грей Оул використовують в одиночних і групових посадках. Може вирощуватися на газоні як солітер або в групі з соснами.

Який би ви не вирішили купити ялівець віргінський, всі вони добре справляються з умовами холодних зим наших широт, невибагливі до ґрунту, не вимагають частого поливу і досить швидко ростуть.

Посадка і догляд за ялівцем віргінським

Для посадки обирайте сухі місця, сонячні, з дренованим ґрунтом. Даний вид може рости в тіні, але в такому випадку сповільнюється зростання і пропадає яскравість кольору хвої. Ґрунт слід регулярно прополювати і проводити мульчування – це забезпечить циркуляцію повітря біля коріння. Добрива вносять в період з початку квітня до початку травня. За необхідності проводять обрізку сухих гілок. Укриття на зиму не потрібно.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців