Каталог

Саджанці ялівцю купити в Україні

Для створення на улюбленому подвір’ї свого домашнього затишного саду, передусім необхідно обрати місце, а потім дерева, рослини і кущі, які б ви хотіли бачити щодня і насолоджуватися їх ароматом та красою.

Однією з поширених рослин, що росте у садових умовах, є непримхливий та призвичаєний до наших кліматичних умов, ялівець, здатний мати акуратний та красивий вигляд незалежно від того, йдеться мова про кущ чи пірамідальне дерево. Він – це старожил нашої планети, який з’явився десятки мільйонів років тому.

Хвойний вічнозелений кущ, родич сосни і ялини, відноситься до родини кипарисових. Зараз купити ялівець в Україні можна, не виходячи з дому. Якщо Ви до цього часу не знайшли відповідь на питання «Де купити ялівець?» – зв’яжіться з нами і наші менеджери допоможуть не лише зробити вибір й оформити замовлення, а також нададуть вам декілька порад щодо вирощення рослин цієї групи.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Ялівець Ялівець Kuriwao Gold GreenMarket
  • Код товару: 541001
  • Кількість в упаковці: 1 шт
  • Підходить на зріз: Ні
  • Період цвітіння кінець: липень
  • Період цвітіння старт: серпень
  • Розмір квітки/плоду: 0-5 см
  • Зона морозостійкості: Зона 3-4
Ялівець

Види ялівця

Ялівець буває різноманітним, як з розлогим і гнучким гіллям, так і конусоподібний з пухнатою кроною.

До основних видів належать:

  • ялівець козацький;
  • китайський;
  • скельний.

Ялівець козацький є невибагливим й одним з досить поширених видів кущів. Його висота сягає від півметра до 2-х метрів. Він популярний серед дизайнерів з ландшафту, тому що є дуже витривалим і за надмірної спеки, і за лютого морозу, володіє стійкістю до посухи і посадка ялівця може відбуватися у всі типи ґрунту. Його фітонцидні властивості, здатні убивати мікробів у навколишньому повітрі, що також відіграє неабияку роль у виборі.

Ялівець використовується для створення «зелених» огорож, висаджується одиночно і групами.

Пошкодивши або потерши гілочку ялівця можна відчути неприємний аромат, який виділяється завдяки вмісту ефірної олії сабіноль.

Ялівець китайський належить до видів з розлогим гіллям великого розміру. Його висота сягає 2,5 метри, а ширина складає близько 2 метрів. Забарвлення яскраво зелене. Сонцелюбну рослину бажано висаджувати на освітленій стороні, захищеній від сильних вітрів. Якщо хочете красиво озеленити домашній сад – використовуйте ялівець китайський. До переваг куща можна віднести можливість надавати йому різноманітні вигадливі форми шляхом підстригання.

Одним з кущів, який часто застосовується у садовому декорі, є ялівець скельний. Це високий, до 5 метрів, завжди зелений кущ, що росте вертикально. З кожним роком його висота збільшується на 5-15 сантиметрів. Хвойні листочки за своїм виглядом схожі до лусочок, м’які на дотик, яскраво-голубі, а іноді й сині. Також, як і попередні види, ялівець скельний надає перевагу захищеним від поривів вітру і достатньо добре освітленим місцям.

Посадка ялівця

Найкращим періодом для посадки куща є весна. Потрібно обрати таку погоду, за якої місце для посадки буде сухим і достатньо добре освітленим. Є можливість висадити різні види й сорти, які б відрізнялися кольором і розмірами. Купити ялівець в Україні різноманітних сортів можна у нашому інтернет-магазині.

Краще ялівець купити у контейнерах, тоді після висадження він ліпше приживається. Коли пересадження зазнає рослина, що вже укорінилася, то необхідно забезпечити цільну структуру землі і коренів, за таких умов кущ менше хворітиме і буде доволі добре розростатися.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців