Каталог

Купити саджанці мушмули в Україні

Для вирощування в своєму саду екзотики, можна купити саджанці мушмули в Україні з адресною доставкою поштою.

Показано 1 - 1 товарів (усього товарів 1)
Сортування
Мушмула Мушмула германська Мушмула германська GreenMarket
Немає в наявності
Мушмула

Особливою популярністю мушмула, ціна якої в інтернет-магазині ГрінМаркет приємно дивує, у садівників України не користується. Маловідома екзотична рослина не вимагає спеціального догляду і чудово розвивається в усіх кліматичних зонах країни.

Особливості культури

У природі мушмула досягає висоти 7 м. Рослина має великі, шкірясті листя, тильна сторона яких густо опушена. Мушмула, фото якої не здатне передати всю чарівність культури, цвіте білими з кремовим відтінком бутонами. Плоди дуже смачні і корисні. Мушмула, ціна якої радує, дозріває в кінці осені. Фахівці рекомендують залишати плоди на зиму: при заморозках урожай набуває м'якості і солодкості.

У природі виростає більше 30 видів плодоносному рослини. В умовах холодного клімату можлива культивація тільки двох різновидів – японської та кавказької.

Мушмула, купити Україна яку може з адресною доставкою поштою, це теплолюбива рослина. Її часто вирощують в якості кімнатної культури, в теплиці або оранжереї. Культивація у відкритому грунті також можлива, але вимагає певних навичок.

Посадка дерева

У домашніх умовах мушмула германська, купити яку можна за адекватною ціною, виростає не більше трьох метрів. До вибору місця посадки варто підходити з повною відповідальністю: оптимально підходять зони, які перебувають під сонячними променями цілий день.

Мушмула, вирощування в Україні якій можливо у всіх регіонах країни, полювляє слабокислі грунти з заляганням підземних вод не менше 1 м.

Важливо! При групових посадках відстань між екземплярами повинна становити не менше 1,5 м.

Алгоритм посадки:

 • Купити саджанці мушмули в Україні, адаптовані екземпляри яких представлені в інтернет магазині ГрінМаркет.
 • Викопати посадкову лунку, діаметром на 1/3 більше земляного кома кореневої системи.
 • На дно ями укласти дренаж. Поверх насипати комплексне мінеральне добриво.
 • Засипати поживний грунт, приготований з рівних частин торфу, компосту, річкового піску, садової землі.
 • Встановити опору.
 • Встановити саджанець, заповнити пустоти приготованим грунтом, акуратно ущільнити.
 • Підв'язати молоде дерево до опори.
 • Добре полити, поверхню ґрунту замульчувати перегноєм або торфом.

Догляд за рослиною

Вивчивши, що таке мушмула, навіть новачок зрозуміє, що особливого догляду культура не вимагає. По суті, рослина потребує класичного підходу до вирощування:

 • Помірний полив без перезволоження грунту. Вкрай важливо уникати застою води біля коріння. У момент цвітіння і зав'язування плодів полив повинен бути помірним і регулярним.
 • Регульоване внесення органіки (використовують курячий гній в співвідношенні 1: 8. Молода японська мушмула удобрюються кожні 20 днів, дорослі екземпляри 2-3 рази за період вегетації.
 • Санітарна і формуюча обрізка. Вирощування мушмули в перші 2-3 роки передбачає обрізку гілок на половину.

Можливі неприємності

Дерево мушмула стійке до інфекцій і шкідників. При порушенні агротехніки культури можуть докучати тля, щитівка і черевце. Лікування проводять інсектицидами «Фітоверма» і «Інсегар». При одиночному появі комах доцільно хімічні препарати замінити розчинами кропиви або полину.

Важливо! Прекрасною профілактикою навали шкідників є обкурювання культури соломою. Навколо мушмули, фото якої представлено на сайті GreenMarket розкладають солому і підпалюють, стежачи щоб йшов густий дим і не було вогню.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців