Каталог

Водяні насоси та насосне обладнання в асортименті

Для вирощування плодоносного саду, городу та красивої клумби необхідно насосне обладнання, Україна яке може придбати за оптимальними цінами в інтернет-магазині ГрінМаркет.

Показано 1 - 12 товарів (усього товарів 66)
Сортування
Насосне обладнання

Найпопулярнішими вважаються відцентрові насоси – зручні апарати для перекачування рідини. Купити насосне обладнання в інтернет-магазині може кожен дачник, не виходячи з дому.

Загальні критерії вибору

Насосне обладнання, купити яке в GreenMarket можна за оптимальною ціною, має універсальне призначення. Перш ніж приступити до вибору рекомендується визначити:

 • Як часто планується використання агрегатів.
 • Насоси та насосне обладнання необхідне тільки для зрошення клумб та городу або для інших цілей, наприклад, водопостачання будинку.
 • Спосіб подачі рідини і звідки буде проводитися забір.
 • Глибину залягання пластів, чистоту води, її температурні показники.
 • Відстань між джерелом і об'єктом поливу.

Найпопулярніший спосіб видобутку води – свердловини, тому актуальним залишається глибино насосне обладнання, купити яке в ГрінМаркет можна з різними характеристиками. Агрегати працюють на різній глибині і з різною продуктивністю. Переваг у виробах безліч, головними з яких – відносно тиха робота, можливість використання тривалий час, оптимальна подача рідини. Разом з тим глибинні насоси в Україні не позбавлені недоліків – їх монтаж складний і вимагає професіоналізму, на зимовий період необхідно прибрати обладнання в підсобне приміщення.

Відцентрові агрегати – професійні апарати для саду

Самим популярним пристроєм для перекачування рідини вважається відцентрове насосне обладнання, купити яке в інтернет магазині ГрінМаркет можна поштою.

Перевагами сучасних пристроїв є:

 • Міцність, надійність, тривалість експлуатаційного періоду.
 • Високі показники ККД.
 • Зручне використання.
 • Просте технічне обслуговування.
 • Стабільні тиск і натиск води.

Насоси глибинні для свердловин Україна в каталозі GreenMarket може підібрати за оптимальною ціною. Дані прилади можна використовувати для промислових і побутових цілей. Їх встановлюють в системи водопостачання, що працюють від водяних свердловин. Основний недолік відцентрових глибинних насосів для дачі – чутливість до піску і бруду.

Важливі параметри

 • Потужності: на 1 м2 площі необхідна 4-6 л води. Для площі 100 м2 на добу необхідно 600 л води, що означає для поливу потрібно насосне обладнання для свердловин потужністю не менше 0,06. Оптимальні показники 0,1 (округлення до більшого числа).
 • Напір: чим більше показник, тим на більшу висоту підніметься водяний стовп. Напір позначається в технічному паспорті в метрах і передбачає довжину шланга закачування води, помножену на 10. Наприклад, для підняття води з глибини 10 м і пропуску її через шланг 50 м натиск насоса повинен становити 15 м. Професіонали рекомендують для визначення показника напору для насосів глибинних заглибних використовувати коефіцієнт 1,2.

Вибір насосного обладнання Україна має різноманітний. В обов'язковому порядку варто уточнювати, з якою водою може працювати пристрій. Оптимальне рішення – наявність автоотключення при недостатній кількості води. Від параметрів і показників конструкції залежать кінцеві ціни на глибинні насоси, але в будь-якому випадку в ГрінМаркет вони прийнятні.

Чому ми
Більше 5000 саджанців плодових і декоративних рослин
Професійна
упаковка
Гарантія на відповідність
сортів
Заміна пошкоджених
саджанців